České modelky stále válcují konkurenci po celém světě, ale co fotbalisti?

Co je české, to je hezké. Toto české tvrzení stálé platí a to i po celém světě, alespoň co se našich modelek týká. České modelky prostě dávají svým konkurentkám stále na frak.
Již se nejedná pouze o úspěchy Terezy Maxové, Simony Krainové či Evi Herzigové, svět modelingu válcují i nová mladší česká supertěla. U fotbalu už je to slabší, tam supervelmoc nejsme.
Ve čtvrtek nás čeká měření české Sparty s nizozemským Feyenoordem, jak jsou na tom v porovnání české a holandské modelky?

Média sice poslední dobou uchvátily holandské modelky jako devatenáctiletá blonďatá diva Bregje Heinen, Lary Stone, odvážná Zimra Geurts, či zřejmě nejúspěšnější nizozemská modelka Doutzen Kroes. Přesto na plné čáře v pomyslné soutěži modelek drtí Češky Holanďanky i zbytek světa. Důkazem jsou úspěchy Taťány Kuchařové na světovém poli, ale i úspěchy našich modelek ve světových soutěžích. Jmenovat můžeme namátkou Šárku Cojocarovou coby Miss bikiny z Miss Earth, Lenku Hanákovou, která se stala světovou dvojkou v prestižní soutěži Elite Model Look, či úchvatná kráska Kristýna Pumprlová jakožto absolutní vítězka mezinárodní soutěže Miss Fashion TV 2012.

Co se týče krásek, tam jsme to Holanďanům nandali. Zda prosadí i český fotbal proti Holandsku zjistíme již tento čtvrtek. České barvy bude hájit pražská Sparta, která vyzve Feyenoord. Zápas můžete sledovat na kanálu Sport1 ve čtvrtek od 20h. Určitě si ho nenechají uniknout ani české supermodelky, co kdyby se mezi fotbalisty skrýval jejich budoucí vyvolený.

 


Bregje Heinen

Lary Stone

Zimra Geurts

Marloes Horstová

Doutzen Kroes

 

Chcete přidat svůj názor?

Napsat komentář