Monthly Archives: Prosinec 2013

Astrologická předpověď na 31. prosince

Autorka: Pavla Baudyšová

Silové myšlení, silová komunikace, silový pohyb. Agresivita v řeči i za volantem, násobená pocitem, že máme přece nepochybně  pravdu…

[…]

Zimní sporty: Byliny, které by neměly chybět v lékárničce sportovce

Nadcházející zimní období s sebou přináší radosti v podobě zimního sportování. Zároveň nám však při lyžování, bruslení i zimních procházkách hrozí některé nepříjemné zdravotní obtíže. Abychom se vyhnuli namoženým kloubům nebo zmírnili problémy s vysušenou pletí, můžeme využít nejen nejrůznější farmaceutické přípravky, ale také bylinou pomoc. Ta je výborná hlavně proto, že nemá vedlejší účinky.

[…]

Odlehčené dietní pomazánky: Rozmarýnová pomazánka

4 porce

120 g rostlinný tuk Flora Gold
10 ks sušených rajčat
120 g kozího sýru (pevný, nikoliv roztíratelný)
1 lžíce nasekaného rozmarýnu
špetka soli a pepře dle chuti

[…]

Astrologická předpověď na 24. prosince

Autorka: Pavla Baudyšová

Štědrý den nás v tomto roce staví před volbu – na jedné straně velmi citlivé aspekty, které hovoří o rodině, sdílení, tradici, velkorysosti, dobré vůli, ideálech, romantice, něze a lásce. Krásnější nebeskou atmosféru si pro tyto sváteční dny ani nemůžeme přát.

[…]

Astrologická předpověď na 12. prosince

Autorka: Pavla Baudyšová

Předvánoční shon a snaha dokončit před koncem roku svoje závazky nás letos stojí mnohem více úsilí a platíme za ně svým klidem a pohodou. Jen opravdu silné osobnosti si dokážou udržet nadhled a dobrou náladu.

[…]

Dejte tukům sbohem

Striktní dieta, silná vůle a tvrdá dřina v tělocvičně jistě může pomoci zredukovat váhu, ale trvalé tukové polštářky na stehnech, břichu a bocích obvykle zůstávají, ať děláte co děláte.

Léta bylo jediným řešením bolestivé odstranění tukových buněk pomocí skalpelu. S vývojem nových technologií přicházejí stále nové možnosti, jak se zbavit přebytečných tukových vrstev bez použití skalpelu a mnohdy i bezbolestně. […]

Naučte se číst obaly potravin

Obaly potravin nám mnohdy slibují extra porce ovoce, výraznější masovou příchuť, méně tuku nebo třeba nižší obsah cukru. Nakupujeme ale opravdu vhodné a kvalitní potraviny? Skutečná pravda o složení potravin se nachází na zadních etiketách, kde je uvedeno, co potravina doopravdy obsahuje. Tyto zadní etikety se každopádně vyplatí číst. Zjistíte tak rozdíl třeba mezi vanilkovým pudinkem a pudinkem s příchutí vanilky. […]

Astrologická předpověď na 3. prosince

Autorka: Pavla Baudyšová

Nálada po nočním novoluní se uvolňuje, můžeme si naplno vychutnat výhody Slunce i Luny ve Střelci – těmi jsou otevřenost, přímočarost, velkorysost a optimismus.

[…]

Jak na bolavá záda

Bolest zad je jedna z nejběžnějších bolestí, které někdy potkají každého z nás. Je dokonce častější než bolest hlavy. Patří mezi civilizační choroby a jen zhruba jednou čtvrtinou je způsobena opravdovým problémem či onemocněním páteře.

[…]

Astrologická předpověď na 2. prosince

Autorka: Pavla Baudyšová

Naše cítění, myšlení i jednání jsou ovlivněny zmatky, nejasnostmi a domněnkami. Dopouštíme se omylů z nepozornosti nebo nedorozumění. Je lépe si ověřit všechny předpoklady, než z nich vytvoříme závěry.

[…]