Monthly Archives: Červen 2016

Jak zůstat krásná po dlouhém letu

Tipy a triky, jak přečkat dlouhý let pro vás připravila Marika Vystydová – letuška společnosti British Airways

Cestování milujeme, je pro nás vzrušující a inspirativní. Cesty letadlem mají stále kouzlo výjimečnosti, zejména pokud jde o dlouhé lety. Létání však také může nepříjemně zatížit náš organismus. A tak se stává, že například po desetihodinovém letu se necítíme a nevypadáme tak, jak bychom si po příletu do naší vysněné destinace přáli. Co dělat proto, aby byl pro nás i ten nejdelší let příjemnější a cítili se lépe, nám poradila Marika Vystydová, letuška se sedmnáctiletou praxí u letecké společnosti British Airways, která obletěla doslova celý svět a to hned několikrát.

[…]

6 mýtů o opalovacích krémech

Většina z nás už si dnes uvědomuje škodlivé účinky slunečního záření na naši pokožku a při opalování používá přípravky s ochranným faktorem. Opalovacích přípravků a dalších kosmetických pomůcek s obsahem OF je dnes na trhu tolik a s tolika různými označeními, že se v tom  nejeden z nás přestává orientovat. O kosmetice na opalování dnes koluje celá řada mýtů a nepravdivých názorů. Ty mohou vést k nebezpečnému chování vůči svému vlastnímu zdraví. Máme těsně před obdobím dovolených, pojďme tedy ty nejčastější mýty uvést na pravou míru.
[…]

Jahodový dort pro maminku

Jahodová romance s Philadelphií
(Čas na přípravu 30 minut, 3 hodiny na chlazení)

Co budete potřebovat:
150 g piškotů, 125 g másla, 3 balení Philadelphie Original (á 125 g), 300 g jahod, 2 balíčky vanilkového cukru, špetka soli, 1 balení mleté želatiny, 75 g cukru, 300 g jahod na ozdobu.

[…]

Astrologická předpověď na 12.června

Autorka: Pavla Baudyšová

Den je ovlivňován nejvíc trigonem mezi Venuší a Uranem – originální radosti, vtip, chuť zkusit něco nového, společenské aktivity, sportovní legrácky… A protože je aspekt přesný odpoledne a navečer, bude nás ponoukat i k nočním experimentům – a to by mohlo být fajn 😉

[…]

Svaly versus tuk aneb vaše váha je jen číslo

Postavíte-li vedle sebe dvě stejně vážící ženy, budou se velmi pravděpodobně lišit typem postavy. Rozdíl je dán jiným poměrem svalů a tuků. Může se tak stát, že aktivní, pravidelně cvičící žena je mnohem štíhlejší než její rozměrnější kolegyně, ačkoli jim váha ukazuje stejné číslo. Stejný objem váží jinak, protože sval má mnohem hustší strukturu než tuk.
[…]