Monthly Archives: Červenec 2016

Astrologická předpověď na 25.července

Autorka: Pavla Baudyšová

Neděle a pondělí přinášejí mírné zklidnění. Včera se Luna dostala do volnějšího uzavřeného trigonu se Sluncem a Marsem, a zejména po přechodu z Ryb do Berana (v půl třetí odpoledne) přišla vlna energie díky dvěma ohnivým planetám a dvěma ohnivým znamením.

[…]

Během léta dodržujte pitný režim

Příznivé počasí již definitivně nastartovalo letní sezonu, jež je pro mnohé z nás jedním z nejhezčích období roku. S létem nastává čas na trávení dnů u vody a další outdoorové aktivity, kterým se v zimních dnech obyčejně nemůžeme věnovat. Ovšem i teplé počasí nám může způsobit celou řadu zdravotních obtíží, a to jak při pobytu u moře, tak na venkově nebo ve městě, a proto je třeba dbát na své zdraví dvojnásob. […]

Nejdražší pojistné události se netýkají majetku, upozorňuje ČSOB Pojišťovna

Co bychom si měli pojistit?

Když by se vás někdo zeptal, co nejcennějšího vlastníte, co byste odpověděli? Hned vás napadne, že to bude asi nemovitost. Zajímavé ale je, že tak nevnímáme vůbec svůj život. Projekt Barometr pojištění zjistil, že 71 % lidí se nepojišťuje proto, že nemá peníze ani žádný majetek. Největší pojistky, jaké se kdy vyplácely, se ale téměř výhradně týkaly života. […]

Jsou superpotraviny opravdu tak super?

Chia,açaí, goji, chlorella, quinoa, guarana, maca. Ještě před pár lety tyto výrazy v našich končinách nikdo neznal. Dnes najdeme alespoň jednu z nich v každém supermarketu. Není pochyb o tom, že takzvané superpotraviny obsahují vysoké množství tělu prospěšných látek. Ovšem dokáží tyto exotické plodiny opravdu takové zázraky, jaké jsou jim připisovány? I v našich luzích a hájích najdeme stejněceněné a pro tělo stejně blahodárné plodiny jako ty vonící exotikou. 
[…]

Astrologická předpověď na 9.července

Autorka: Pavla Baudyšová

Luna se dnes dostává do nejpříznivějšího postavení, v jakém se za současných konstelacích vůbec může nacházet – a hladí, zjemňuje a vylepšuje všechno pěkné, co na nebi máme.

[…]

Češi chtějí průměrně shodit 10 kilo. Jak na to, aby se jim to dařilo?

Zhubnout! Jedno z nejčastějších předsevzetí si dávají každoročně statisíce žen i mužů v celém Česku. A jejich ambice rozhodně nejsou malé. Podle dat portálu PestryJidelnicek.cz od více než padesáti tisíc uživatelů totiž lidé plánují průměrně shodit 10 kilogramů a dostat se na hodnotu 24 Body Mass Index (BMI).

  […]

Astrologická předpověď na 8.července

Autorka: Pavla Baudyšová

První prázdninový pracovní – nepracovní týden končí nadějně. Máme za sebou plutonské tlaky na Slunce a Merkur, které si s radostí užije jen někdo, kdo má sám tendenci manipulovat. Většina si vydechne úlevou, že dnešní nocí a přechodem Slunce opozicí k Plutu tohle už skončilo. Před jednou hodinou Luna vstoupila do Panny a stihne dnes ještě kvadrát k Saturnu a opozici k Neptunu, zkrátka večerní nálada asi nebude nic moc.

[…]

6 mýtů o opalovacích krémech

Většina z nás už si dnes uvědomuje škodlivé účinky slunečního záření na naši pokožku a při opalování používá přípravky s ochranným faktorem. Opalovacích přípravků a dalších kosmetických pomůcek s obsahem OF je dnes na trhu tolik as tolika různými označeními, že se v tom  nejeden z nás přestává orientovat. O kosmetice na opalování dnes koluje celá řada mýtů a nepravdivých názorů. Ty mohou vést k nebezpečnému chování vůči svému vlastnímu zdraví. Máme těsně před obdobím dovolených, pojďme tedyty nejčastější mýty uvést na pravou míru.
[…]