Afrodisiakum podle znamení

Nevíte co byste ještě měli udělat abyste partnera trošku nabudili? Zkuste afrodisiakum, … !

Beran (21.3.-20.4) : vanilka

Je docela vzácné, aby lidé narození ve znamení berana ztratili chuť a zájem o milování. Ovšem mohou se vyskytnout osobní problémy a stres, kteří touhu snižují. Poté tomuto ohnivému znamení pomůže něco sladkého a sice vanilka! Obzvláště působí, když dřeň vanilkového lusku rozetřete v podpaží. Okouzlující a svůdná vůně, uklidní beranovy nervy a berani připustí si příjemné myšlenky a rozpálí se nich vášnivá touha po dlouhém něžném milování. Přirozeně vanilka působí na berany i zevnitř: Co takhle dát si vanilkový pudink nebo vanilkovou zmrzlinu?

Býk (21.4.-21.5.) : Saturejka

Lidé narozené ve znamení býka jsou všeobecně známí svou romantickou a neúnavnou láskyplnou odevzdaností a obětavostí. Pokud však tato odevzdanost ochabne, pomůže tomuto znamení čaj, který může být zjemněn trochou medu. Postup: Spařte v čtvrtlitru vody 3 gramy saturejky a pijte odvar nejlépe po malých doušcích.

Blíženci (22.5.-21.6.) : sépie

Ve středomořských zemích jedí dívky a ženy sépie , aby zvýšily svou sexuální aktivitu. Na toto afrodisiakum reagují obzvlášť pozitivně blíženci. Vzhledem k tomu, že se čerstvé sépie u nás tak hojně nevyskytují můžete použít homeopatický prostředek z lékárny.

Rak (22.6.-22.7.) : celer

Celer je již od dávných časů řazen mezi zázračné afrodisiakální prostředky. Avšak nejvíce láskou unaveným rakům tato rostlina pomůže získat novou energii. Ať v podobě koření nebo zeleniny – během několika dní se budete cítit vitálněji než kdy dříve! Nebo lépe řečeno tak vitálně jako dlouho ne…

Lev (23.7.-22.8.) : lanýže

Královskému znamení patří diamant mezi houbami: Černý lanýž z francouzského lanýžového ráje Perigord! Již Madam Pompadúr si údajně jistila lásku krále Ludvíka XV. s pomocí této houby. Pokud chcete vašeho milovaného lva na čas zbaveného chuti po tělesnu opět vzpružit, tak mu nabídněte menu , ve kterém nebude chybět pár plátků z této houby.

Panna (23.8.-22.9.): šafrán

Lidé narození ve znamení panny zpravidla velmi dbají na potraviny, které jedí. Proto jistě pannám došlo, pokud již byly na dovolené ve Španělsku, že okořeněné rýžové pokrmy je povzbuzují a pokud ne? Udělejte to jako Španělé! Okořeňte v budoucnu pannám rýži troškou šafránu. To rýži dodá nejen zajímavou jižní chuť a hezkou barvu – ale přinese to i koření do milostného života lidí narozených ve znamení panny!

Váhy (23.9.-23.10.) : pepř

Váhy milují dobré jídlo a a vášnivé láskyplné milování. Přejete si je ještě víc povzbudit? Pomozte si černým pepřem. Neboť nic na váhy neplatí lépe a rychleji než povzbuzující pepř a to v každém případě i vztahu.

Štír (24.10.22.11.) : rozmarýn

Sem tam to s chutí na milování neklape i u tohoto znamení. Co dělat? Co teď? Sáhněte po jednom z nejstarších známých koření – rozmarýnu. Jestli v rajčatové omáčce přelité přes špagety , na pizze nebo v omáčce k provensálským steakům – proti (velmi výjimečné) únavě nebo lehkému nezájmu, nevyrostlo žádné lepší koření…

Střelec (23.11.-21.12.): sporýš lékařský

Střelci jsou známí svou vitalitou. Jak v pracovní , ve sportovní, tak i v intimní oblasti! Ovšem střelci si často zaměňují v jejich milostném životě kvantitu s kvalitou. Dožadujete se výkonnějšího střelce, u všech lidí narozených v tomto znamení zabírají aromatické bylinkové čaje, ve kterých by neměl chybět sporýš.

Kozoroh (22.12.-20.1.) : hřebíček

Kozoroha jen tak nic nevyvede z míry. Pokud je to stres v práci , mrzutosti nebo jiné problémy. Východisko při ztrátě sexuálního apetitu: Výjimečně chutný nápoj , který nejen oživí jejich ducha, ale také zbytek jejich krásného těla! Vložte 4 hřebíčky (koření) na krátkou chviličku do 0,2l horké převařené vody. Poté hřebíček vyjměte a nápoj doslaďte troškou medu.

Vodnář (21.1.-20.2.) : ženšen

Již před stovkami let používali Číňané povzbuzující a posilující účinné látky ženšene. A v posledních dvou staletích jsme se mohli o jeho triumfálních a vynikajících účincích přesvědčit i my. Nebo vlastně naši předci . Obzvláště vodnáři jsou známí svou excentričností a volnou láskou – reagují však na stimulační účinné látky ženšene. V lékárnách a drogériích je ženšen nabízen v různých úpravách od kapslí po čaje. Jestli budete pít nápoje připravené z ženšene nebo si dáte dražé – v každém případě u lidí narozených ve znamení vodnáře účinkuje vše velmi dobře, rychle a hlavně trvale.

Ryby (21.2.-20.3.) : anýz

Rybám se musí láska doslova osladit. Anýz nazýván též “”zázračná droga”” , ryby z jejich náhlé únavy opět “”vyléčí””. Jestli jim ji nabídneme v podobě anýzových sušenek nebo likéru – tak jim svůdná, mámivá a snad i okouzlující vůně koření rozdráždí smysly a ženy nebo muži narození ve znamení ryb a popustí uzdu své fantazii.
A jako doplněk působí : Něžná, klidná hudba a příjemná intimní masáž.

Chcete přidat svůj názor?

Napsat komentář