AHMAD TEA – Váš průvodce světem čaje

Vychutnejte si svůj šálek …
pohody, odpočinku, relaxace, svůj zasloužený šálek, domova, zábavy …

Nechejte se vést po voňavých stezkách lahodného čaje. Ahmad Tea je po několik generací synonymem pro nejlepší čaje z oblastí celého světa. Klade důraz na tradiční metody ručního sběru, které jsou nejšetrnější k čajovým lístkům. Proto si čaje Ahmad zachovávají svou svěžest, voňavé aroma i skvělou chuť. V pestré nabídce nechybí klasické černé, zelené a ovocné čaje, ale ani skutečné speciality. Vychutnejte si svůj lahodný šálek čaje, aniž byste za něj museli platit nepřiměřeně vysokou cenu.
Dobrý čaj vás v sychravých dnech zahřeje na těle i na duši. Povzbudí vás a dodá vašemu tělu plno prospěšných látek i antioxidantů. Neobsahuje nadbytečné cukry, a proto je výbornou součástí pitného režimu.
Čaj navíc nezatěžuje tolik srdce a krevní oběh jako káva. Povzbudí vás pozvolna, ale zato na delší dobu. Vstupte do nového dne svěží a v dobré náladě. Vychutnejte si silný šálek opravdu dobrého černého čaje, který vás připraví na náročný den. Vhodné jsou zejména černé čaje s vyšším obsahem kofeinu, nebo-li theinu (English Breakfast, Assam). Během dne se odměňte šálkem zeleného čaje, nebo vyzkoušejte lehčí druhy černého (Earl Grey, Ceylon, Darjeeling). Pomohou vám s koncentrací a navrátí svěžest a energii.

Ahmad Tea Zakoupíte v obchodních řetězcích, nebo se s ním můžete setkat v oblíbené restauraci.

www.ahmadtea.cz

Chcete přidat svůj názor?

Napsat komentář