Astrologická předpověď na 16. srpna

Autorka: Pavla Baudyšová

Zajímavý den začal po půl čtvrté ráno jednak Venuší na Lunárním uzlu a současně kvadrátem Luny a Urana. To druhé je divoký, emotivně nestabilní až cholerický aspekt, to první samo o sobě fajn, v současném napojení na Saturna s Neptunem nic moc. A pak se kolo definitivně otáčí, o hodinku později přišel trigon Luny k Jupiteru, který hladí a konejší až do odpoledne, kdy před druhou hodinou, kdy na něj navazuje Luna vstupem do Vodnáře a přináší otevřenost, vstřícnost, optimismus a sbratření.. 

Mimochodem, heslo francouzské revoluce “Volnost, rovnost, bratrství” – všimli jste si, jak je ryze vodnářské? Uran, vládce Vodnáře, je planetou revolucionářskou a Francouzi to už tenkrát, osm let po objevu nové planety, chytili.
Vodnářský je dnešek velice a celý, a to díky trigonu Slunce k Uranu. Takže jestli se chystáme na změny, hurá do nich. Pokud se potřebujeme bez nostalgie zbavit starého harampádí (a je fuk, jestli je to otlučené nádobí, nefunkční spotřebiče, divné vzpomínky nebo vztah, co jen ubližuje), pak si vyhrňme rukávy, neboť lepší den bychom hledali jen těžko.

Chcete přidat svůj názor?

Napsat komentář