Astrologická předpověď na 2. prosince

Autorka: Pavla Baudyšová

Naše cítění, myšlení i jednání jsou ovlivněny zmatky, nejasnostmi a domněnkami. Dopouštíme se omylů z nepozornosti nebo nedorozumění. Je lépe si ověřit všechny předpoklady, než z nich vytvoříme závěry.


Současné období je výjimečně vhodné k tomu, abychom si připomněli Dona Miguela Ruíze a jeho Čtyři dohody (s ohledem na dnešek zejména tu třetí):
1. Nehřešte slovem
Mluvte pravdu. Říkejte jen to, co si myslíte. Nemluvte proti sobě a nepomlouvejte druhé lidi. Užívejte sílu slova v zájmu pravdy a lásky.
2.Neberte nic osobně
Lidé nedělají nic kvůli vám. Všechno, co dělají, je projevem jejich vlastní reality, jejich vlastního snu. Budete-li imunní k názorům a činům druhých, nebudete zbytečně trpět.
3. Nedělejte ukvapené závěry
Nebojte se klást otázky a vyjadřovat to, co opravdu chcete. Vyjadřujte se srozumitelně, abyste se vyhnuli zbytečným nedorozuměním, zármutku a dramatu. Už jen dodržování této dohody vám pomůže změnit život.
4. Dělejte to nejlepší, co můžete
Ne vždycky jste schopní dělat to nejlepší; všechno závisí na tom, jak jste v daném okamžiku zdraví či nemocní. V každé situaci však dělejte to nejlepší, co můžete, a vyhnete se lítosti a sebeodsuzování.

 

 

Předpověď pro vás připravuje: Ing. Pavla Baudyšová Jirků, astroložka, www.hvezdopravec.cz . Adresa: Ženské domovy, Praha 5 -Anděl.

Chcete přidat svůj názor?

Napsat komentář