Astrologická předpověď na 28. října

Autorka: Pavla Baudyšová

Luna pokračuje ve spanilé jízdě včerejšího dne. V deset hodin vklouzne do znamení Kozoroha. To pro ni obyčejně není až taková výhra, ale tentokrát má k dipozici aspekty, které rozehrávají radost, pohodu a dobrou náladu žité v praktickém, běžném životě. Oněmi aspekty jsou sextil ke Slunci, Neptunu a večer ještě stihne sextil na Venuši.

 

Kouzlo celému dni a zesílení lunárním vazbám dodává přesný trigon Slunce k Neptunu, který nastává před jedenáctou dopoledne. Jemnost, citlivost, něha. Soulad, dobrá vůle, ochota pomáhat si.

Poezie, romantika, snění – to vše si můžeme od dnešního dne slibovat a nejspíš nám to splní. Jindy kostrbatý přechod Luny přes Mars (před čtrnáctou hodinou) tentokrát ukazuje na možnost užít si ony éterické vlivy i v případě, kdy jsme založení konkrétnějšího, fyzičtějšího. Veškerá naše činnost je prodchnuta radostí a nadšením, a to oceníme bezezbytku všichni. I kdybychom se večer místo slibných venušinských záležitostí chtěli věnovat spánku, budeme usínat radostně a s entuziasmem

Chcete přidat svůj názor?

Napsat komentář