Astrologická předpověď na 30. září

Autorka: Pavla Baudyšová

Poslední zářijový den má zvláštní atmosféru. Předcházela mu krásná noc s Lunou v trigonu na Uran ve čtyři ráno a v trigonu na Jupiter před půl šestou. To je úžasné pro mnohé činnosti, pro dobrou náladu a přinejmenším pro krásné snění (zajímalo by mě, kolik lidí si dnes v noci plnilo svá přání alespoň v adrenalinových snech 🙂 ).

 

Kromě dopoledního ponoukání k zajímavým setkáním si však Luna až do zítřejšího rána dává padla a tak nebeské činění přebírají jiné síly. Především se ozývá Jupiter v paralele s Aldebaranem a podbarvuje vzduch královskou noblesou, hrdostí a smyslem pro spravedlnost. Po poledni se schází dvě zcela přesné poloviční vzdálenosti – Uzel mezi Sluncem a Merkurem, nabízející možnost skvělých setkání, povídání a přátelského ducha, a Pluto mezi Sluncem a Uranem.

Ta druhá vazba je poněkud divočejší, mluví o potřebě dokázat, přesvědčit, mluví o náročnosti naší reality. Jenže tu žijeme všichni dlouhodobě, a tak si můžeme pro dnešek zvolit onen nadhled a v družné náladě to patřičně rozebrat s kamarády 🙂

Chcete přidat svůj názor?

Napsat komentář