Astrologická předpověď na 6. ledna

Autorka: Pavla Baudyšová

Tři králové přicházejí trošku dramatičtěji – možná se jim porouchal velbloud nebo je zasáhla cestou bouře, případně zapadli sněhem kousek před cílem. Ranní Luna konjunkce Uran určitě prověřila jejich moudrost a s ní spojený vnitřní mír, nedbající na okolnosti. Po jemném zklamání Luny v opozici na Jupiter (pravděpodobně z toho, že jim nikdo nepřispěchal na pomoc, nebo možná že když konečně našli volný hotel, v recepci je nikdo nepoznal…) se pustili do díla (Luna trigon Saturn v půl osmé ráno) a přednesli své proroctví – Luna trigon Merkur před osmou večer. Náš den se může nést v podobném duchu, po náročné noci trocha zklamání a potom práce završená večerním příjemným povídáním. Ve 21.18 Luna vstupuje do Býka a mohli bychom přepnout z režimu práce do režimu užívání si.
Potíž je trochu se zítřejší ranní konjunkcí Slunce s Plutem, která už pár dní může působit jako u krku příliš upnutá košile. Jsme nuceni, tlačeni a vydíráni, ti silní z nás to činí sami. A Venuše mezi Sluncem a Uranem poněkud zpochybňuje lásku a vztahové záležitosti obecně.
Mimochodem, díky vtípku mých dětí si často před odchodem z domu přeříkám tříkrálovou mantru – Kašpar, Melichar, Baltazar – KMB – klíče, mobil, brejle… Máte to taky tak? 🙂

Chcete přidat svůj názor?

Napsat komentář