BIO kosmetika boduje: Urtekram Kokosový kondicionér zvítězil ve Volbě spotřebitelů 2016

BIO kosmetika si pomalu získává místo v českých domácnostech. Vyplývá to nejen z velkého zájmu o přírodní produkty, ale i z ocenění Volba spotřebitelů 2016, kterou v kategorii “vlasová péče” získala dánská značka Urtekram za svůj Kokosový kondicionér. Oceněné produkty byly vyhlášeny na základě průzkumu provedeného v ČR na vzorku4 000 spotřebitelů.

Urtekram Kokosový kondicionér s čistým BIO kokosovým olejem vlasy vyživuje, udržuje potřebnou vláhu a chrání vlasy před třepením. Základní ingrediencí kondicionéru je hojivá aloe vera, která se kromě hydratace postará i o poddajnost a lesk vlasů. Dalšími rostlinnými pomocníky, usnadňujícími rozčesávání, jsou například éterický olej ze sladkého pomeranče či výtažky z magnolie. Emulgátorem je zde přírodní lecitin.

Kokosový kondicionér se pyšní certifikátem EcoCert a Vegan.

Dánský Urtekram je hlavní výrobce BIO potravin a certifikované přírodní kosmetiky ve Skandinávii. Všechny kosmetické produkty jsou vyráběny bez syntetických tenzidů, parfémů, parabenů či jiných konzervačních látek. Urtekram si potrpí na jednoduché složení, ve kterém hlavní roli hraje aloe vera, ale i kopřiva, růže, heřmánek, levandule nebo severská bříza.

Chcete přidat svůj názor?

Napsat komentář