Co prozrazují erotické sny?

Noční hrátky, erotické, vášnivé, neskutečné.Ale co se za těmito sny skrývá? Dávají nám sexuální symboly nějaké náznaky o našich tajných přáních?
Jsou komické, drsné, často matoucí, skoro vždy dráždivé a především bezostyšné. Ve snech se odehrávají věci, o kterých se nám ani nesnilo.
A někdy (ale   příliš vzácně) je zakončena  tato soukromá noční-show intenzívním orgasmem, který nás s bušícím srdcem probudí. Pro tyto noční zážitky jako pro všechny jiné sny platí: vyplatí se  “poštu” z nevědomí otevřít. Neboť obsahuje zprávy, které nám osvětlují, možná varují, často nás ale také povzbuzují.

Hojně však znamenají něco jiného, než si při probuzení myslíme. Zde jsou některé předlohy, skrze které si mnohé erotické sny  vysvětlujeme a náznaky jejich významu.

Sex se šéfem

Sen: milování je divoké a bez zábran. Bez kompromisů a neuvěřitelně krásné. Jen tento vysněný milenec – by byl v reálném   životě nemožný.
Šéf? Absolutní tabu! Muž nejlepší přítelkyně? Ještě věští tabu! Lékárník, u kterého jsem párkrát nakupovala antikoncepci? Jednoduše trapné! Pocity při    probuzení: lehká zamilovanost namixovaná s jemným rozčarováním. Snad se mi podvědomě nelíbí?

Význam: muži našich snů se kryjí vzácně s odpovídajícími osobami z reálného světa. Ale něco reprezentují, a sice to, s čím se naše nitro  zcela evidentně zabývá. Tímto je   šéf výkladem tématu  moci a být ovládána díky moci. Sex s ním může znamenat, ze toužíte po moci – nebo naopak – máte potřebu, se přitulit a přitisknou k   silné paži, kterou on představuje. Nebo obojí.

Muž přítelkyně: zakázaný sex, podporuje jak je známo   chuť, třeba vám  ve skutečnosti chybí vzrušení a dramatické momenty. Lékárník: prostřednictvím snu si vytváříte intimní blízkost k  někomu cizímu, s kým si nepřímo dělíte nějaký intimní zážitek (kupování antikoncepce souvisí se   sexem).

Nestydatá nevěra

Sen: muž vašeho života leží s cizí ženou v posteli a provádí s ní neuvěřitelné erotické hrátky. Zdá se, že jejich těla jsou pro sebe jako stvořená. Cítíte strnulost nad tímto počínáním, smyslným řáděním? Jste ohromená, fascinovaná!
Pocity při probuzení: podráždění, zděšení, pochyby, bude mě podvádět, nebo má nějakou jinou?   Ženy s ní častěji o   tom, ze  muž podvádí  je, než že ony podvádí jeho.

Podívejte se pořádně na ženu, která s ním ve vašem snu vystupuje. Ona reprezentuje jednu ze stránek vaší osobnosti,  kterou třeba potlačujete nebo  blokujete.

Chcete přidat svůj názor?

Napsat komentář