Cvičení v posteli…

čtyři, pět… a sex!

Sex nám prospívá, jsme hezčí a štíhlejší. Podle intenzity může jeden jediný milostný akt spálit až 500 kalorií. A sex dokáže ještě víc: Rostou vám po něm svaly a napíná vazivo podle toho, v které poloze “To” děláte. Takže: řekněte nám vaši nejoblíbenější pozici – a my vám poradíme, které partie těla nejvíce trénujete.

1) Jak na to?

Fotografie: © Wolfgang Goldmann

Vy ležíte dole, on nahoře, prostě klasika. Takhle to může být v posteli, na gauči, na zemi, všude, kde to na vás zrovna přijde. Ale: zem by neměla být příliš tvrdá, protože vás za chvíli začnou bolet záda.

Co vám to přinese:
Dokud ještě neležíte a pořádně si to neužíváte (což neříkejte svému miláčkovi), stahuje se „hýžďový sval“, když zvedáte a pokládáte pánev, přitom trénujete i břišní svaly.

Co to přinese jemu:
Také u něj je v této pozici napínán „hýžďový sval“. Kromě toho musí svaly na páteři dokázat, že při „dorážení“ vydrží váhu trupu. Je to dobré pro muže, kteří bojují s bolestmi zad, a také je to cvičení pro dobré držení těla.

Speciální cviky pro vás:
Pokrčíte nohy a pohnete hýžděmi co nejvýš. To ještě více umocní „vniknutí“ vašeho protějšku a cvičíte tím i sval, který se táhne z vnějších hýždí k vnitřní straně kolena.

Speciální cviky pro něj:
Podepírá se na pravé a levé ruce vedle vašeho těla. Při každém pohybu se ruce ohýbají, takže nad vámi dělá kliky. To mu zajisté lépe vyrýsuje  bicepsy.

Reklama
Lovable sexy dámská krajková noční košilka

Lovable sexy dámská krajková noční košilka 615,-Kč

Chcete přidat svůj názor?

Napsat komentář