Den zdraví pro všechny příznivce zdravého životního stylu, pro lidi s kily navíc a pro diabetiky

Společnost STOB  pořádá tento den již tradičně v sobotu 19.10.2013 v ZŠ Rakovského, Praha 4  Modřany od 10 do 16 hodin.

Můžete se těšit na opravdu bohatý program.

Cvičení

Bude probíhat  celý den současně v sedmi prostorách a bude odstupňované podle intenzity od úplných začátečníků až po pokročilé pod vedením cvičitelek STOBu a hostů. Kromě  aerobiku  můžete vyzkoušet i taneční aerobik, tai-či, řecké tance s Marthou Elefteriadu, cvičení na fitballech, zdravotní cvičení SM system, Spirals, piloxing, NIA jógu, pilates a pod., budete se učit i relaxační techniky. Nebude chybět ani turnaj ve stolním tenise. A víte co je Bungy Jump? Přijďte vyzkoušet.

Odborné služby

V průběhu dne bude měřen krevní tlak, glykémie a tuk.  Z těchto měření a z testu zdatnosti Vám bude spočítán index zdraví, který si zaznamenáte do legitimace. V rámci Dne zdraví budete moci konzultovat své problémy s odborníky a zvolit si druh terapie šitý na míru právě Vám.

Přes poledne všechny účastníky pozveme  na diskusi o hubnutí s PhDr. Ivou Málkovou a dalšími odborníky. Budete seznámeni s programem Sebekoučink, který je zdarma k dispozici na internetu (www.stobklub.cz). Zhlédnete módní přehlídku a budete si moci vyzkoušet,  jaké je to být  modelkou. Můžete vyhrát zajímavé ceny.

Prodejní výstava

Desítky vystavovatelů  vám nabídnou rozumné pomůcky napomáhající redukci nadváhy. Budete si  moci zakoupit materiály společnosti STOB, sportovní oblečení i v nadměrných velikostech, krokoměry apod. Nebudou chybět samozřejmě ani ochutnávky  dobrých  potravin výhodných jak energetickou hodnotou tak složením pro redukci váhy (pro mlsaly naslano – šmakoun – bílkovinný plátek naslano i nasladko,  sušené maso, pro ty, co jsou na sladké – proteinové tyčinky, sušenky s vyšším obsahem vlákniny apod.). Naučíte se, jak poznat kvalitní rybu od nekvalitní s cílem zařadit do svého jídelníčku více ryby.

Co potřebujete s sebou?

Kromě dobré nálady sportovní oděv, pevnou obuv vhodnou do tělocvičny, cvičební podložku či větší ručník. Pitný režim zajištěn zdarma.

A na závěr milé překvapení – celý den včetně  služeb je zdarma, můžete přijít rovnou bez přihlášky.

Další informace o „Dni zdraví “ můžete získat na www.stob.cz kde naleznete též  podrobný program.

 

Chcete přidat svůj názor?

Napsat komentář