Denní astrologická předpověď čtvrtek 1.1.2015 – Nový rok

Autorka: Pavla Baudyšová

Okamžik začátku nového roku vypovídá také něco o jeho průběhu. Takže dnešní povídání se dá vztáhnout jak k novoročnímu dni, tak i k celému roku 2015. Začátek se zdá být hektický, netrpělivý, výbušný a plný práce. Ta se sice daří, ale máme tendenci nabírat si toho na sebe víc a víc a cítit se také víc a víc ve stresu.

Záhy si uvědomujeme, co všechno bychom rádi dosáhli, máme spoustu krásných a dokonalých plánů… Nemůžu si ale v této souvislosti nevzpomenout na staré pořekadlo o tom, jak je cesta do pekel dlážděna dobrými úmysly.

To, co nám nesmírně pomáhá, je smysl pro humor, ochota podívat se na věci z jiného úhlu pohledu, chuť se domluvit a přátelská atmosféra. V průběhu dne mluvím o sedmé až osmé hodině ranní, v průběhu roku se jedná asi o duben. Tohle naladění je trvanlivé, navíc následující aspekt jej ještě potvrzuje. Po jedné hodině odpoledne (během července) přichází laskavost, ženskost a smyslnost, chuť dělat kolem sebe i v sobě krásno.

Věci začínají podléhat neklidu a dostávají spád dnes kolem šesté večerní. Podobné situace, samozřejmě v silnější podobě, přicházejí v rámci roku na přelomu srpna a září. Podzim i podvečer se nese v duchu pracovního vytížení, chuti něco dokázat sobě i svému okolí, ale způsob, jakým to děláme, většinou neuspokojí nikoho ze zúčastněných.
Držme si jarní (ranní) optimismus, vtip a dobrou náladu, oceníme to zanedlouho a výrazně.

Vykročme statečně do roku 2015 a ať nás doprovází štěstí, odvaha, radost, láska a přátelství na každém kroku.

Chcete přidat svůj názor?

Napsat komentář