Desatero přikázání rozkoše dam

1. Budeš věnovat pozornost zvláštnostem jejích přání
Naučte se hledat a dotýkat se jejích osobních “bodů rozkoše”. Tak jako tlakové body podporují při dotýkání uzdravení, tak duševní a tělesné body rozkoše jsou erotickými branami pod její “brnění” a dovolují jí přijímat rozkoš.

2. Budeš povzbuzovat její smysly
Vypadat dobře není nikdy na škodu. Ale většina dam je citlivější sluchem než zrakem, takže mnohem potřebnější je říkat vzrušující věci. Také je důležité příjemně vonět a chutnat. Sprchujte se před ulehnutím místo po ranním vstávání. Jezte hodně celeru a skořice. Dámy jsou nejcitlivější na dotyk. Probádejte smyslový ráj jejího těla. Laskejte její chodidla a poskytněte jí prstoorgasmus!

3. Budeš jí lichotit s porozuměním a často
Jenom proto, že už jste jí to někdy řekli, neznamená že to nebudete opakovat stále znovu a znovu, Druh poklon záleží na typu vaší dámy. Uctívejte její tělo a bude je ochotněji sdílet s vámi. Respektujte její mysl a á vám k odemčení jejích tužeb…

4. Budeš ji povzbuzovat ve vyslovení a předvedení doteků, které se jí líbí
Ujistěte ji, že je v pořádku,když vám řekne co jí vzrušuje. Nebuďte odstrašující! Požádejte ji o masturbaci před vámi. Sledujte ji pozorně ne pro vlastní vzrušení, ale proto, abyste viděl, jaký způsob dotýkání se jí líbí.

5. Budeš jí naslouchat…
a učit, kdo je, co prožila, co potřebuje a po čem touží. Budete-li naslouchat, najdete v nitru své ženy malou holčičku. Potěšte ji, hrajte si s ní a ona nikdy nezestárne. Mluvte s ní a především jí naslouchejte, a ona si nikdy nepřestane s vámi povídat.

6. Budeš jí rozesmávat
Smích je orgasmus duše. Bavte svou dámu. Buďte zamilovaný blázen. Jednejte jako šimpanzi bonobo. Pokud se vám podaří ji rozesmát, získáte její srdce a brzy bude následovat i pohlaví.

7. Budeš ji obdarovávat
Již od počátku lidstva samého, prehistorický džentlmen dával nejlepší sousta dámě, po které toužil, úspěšně svádějí muži ženy pomocí dárků. druh daru závisí na typu dámy a na vás – mohou to být smaragdové náušnice, sexy prádlo, polní květina, morální podpora nebo vůdčí talent. Neznamená to, že by vás nemilovala jen pro vás samotného. Je to prostě její velmi primitivní část, odpovídající na dárek jako na erotický akt.

8. Budeš působit směle i bezbranně
Vaše důvěryhodnost jí poskytne pocit bezpečí a vzrušení současně. Vaší bezrbranností se stane vřelejší a mazlivější, přístupnější a roztomilejší. Dokážete-li kombinovat odvahu z bezbranností , jste pravděpodobně ten pravý člověk, který dokáže hovořit o jejích pocitech. To je dobré! Většina moderních žen to miluje. Silné mlčenlivé typy jsou sexuálním symbolem minulosti a navíc to často byli skrytí psychopatové.

9. Budeš používat předehru
Předehra je laškování. Škádlete osobní body rozkoše vaší dámy, kdekoli je objevíte. Buďte trpělivý. Naučte se lízat,srkat a milovat je! Zapamatujte si klíč k sexuální rozkoši žen: vlhčit, vlhčit, vlhčit!

10. Budeš odhalovat, z čeho se skládají její sny…
a pomůžeš jí je realizovat, i kdyby to znamenalo, že s ní budete o nich mluvit…Pomozte jí prozkoumat, pochopit a uskutečnit její sny, naděje, ctižádost a fantazie.

Kategorie našeho obchůdku Venive.cz

 


Vánoční červené prádlo

Dámské ponožky
Dámské kalhotky a kraťásky
Dámské kalhotky a kraťásky
Pánské ponožky a podkolenky
Pánské ponožky
Podprsenky gelové, push up, pro plná prsa
Podprsenky push up, pro plná prsa
Punčochové zboží, punčocháče, punčochy, vzorované punčochové zboží
Punčochové zboží
Podvazkové pásy
Podvazkové pásy

Pyžama a noční košile
Pánské spodní prádlo, boxerky, trenky, slipy
Pánské prádlo boxerky, trenky

Chcete přidat svůj názor?