Desatero přikázání rozkoše pánů

1. Budeš ho přijímat takového jaký je
… ne takového jakého byste ho chtěla mít. Můžete změnit drobné věci, ale velké ne. Pokud ho prostě nedokážete akceptovat, pak byste s ním asi neměla být. A určitě se kvůli němu nebudete obtěžovat dodržováním všech těchto přikázání.

2. Budeš zbožňovat jeho penis
Pánové milují své penisy a měla byste i vy. Jeho penis není pouze jeho nejskvělejším zdrojem rozkoše, je to přímo jeho identita. Prozkoumejte jeho jiné erotogenní zóny – hýždě, bradavky, chodidla, uši, rty – ale zaměřte svou láskyplnou pozornost na jeho drahocenný penis. Milujte ho v nemoci i v zdraví, tvrdého i ochablého. V zásadě, čím harmoničtěji dokážete vy ti spolu žít, tím budete všichni šťastnější.

3. Budeš zdrojem jeho krásy v životě
Nemusíte vypadat perfektně zrovna jako modelka. Jenom zjistěte, které části vašeho těla se mu líbí, a zdůrazněte jejich krásu. Oblékejte se sexy alespoň příležitostně. Milujte své tělo. Buďte potěšením pro jeho oči a on je z vás nikdy nespustí.

4. Budeš ho inspirovat
Vaše inteligence, krása a bezúhonnost jsou pro vašeho pána inspirací. Ale vaše potěšení jeho nejskvělejším a vaše sexuální rozkoš jeho nejsladším podnětem. muži usilují o soulož s někým buď speciálním, nebo jedinečným na celém světě, nebo alespoň s něčím mezi tím. Buďte paprskem světla v jeho životě. Inspirujte ho k práci, k životu, k lásce, ke své potěše.

5. Budeš ho vzrušovat
Muži jsou přirozenými lovci a milují vzrušení z lovu. Udržujte jeho zerotizovaného a trochu z rovnováhy. Sebeuspokojení vede k nelibosti. Dbejte, aby si byl vědom, že vás chtějí i jiní. vzrušujte ho nemravnými překvapeními.

6. Budeš oplývat mateřskou ochotou , nestaneš se však despotou
Všichni pánové potřebují mateřskou péči, ale mají s matkami různé zkušenosti, a proto mají rádi i různou mateřskou starostlivost. Tajemství “rozkoše poskytující mateřskou péči” spočívá v objevení úrovně a druhu mateřské péče, ke které je váš pán přístupnější.

7. Budeš objevovat jeho nejhlubší touhy a představy
Muži milují zkoumání jejich sexuálních představ a fetišů. Jestliže to váš pán s vámi nedělá, bude to dělat s někým jiným (nebo alespoň to tak bude chtít). Pokud se vám podaří odhalit a těšit se z erotických fantazií společně, přehrávat si je nebo o nich mluvit, budete tak tlačit na drahocenný bod rozkoše jeho těla, mysli duše, čehož se nebude moci snadno vzdát.

8. Budeš si pamatovat, co říkala tvá matka ” Všichni muži jsou malí chlapci”
U některých pánů je to jasné na první pohled. U jiných se to skrývá hluboko uvnitř, zamčeno v komoře mysli. Ale je to tam stále. Vytáhněte jeho malého chlapce ven, hrajte si s ním. A nezapomeňte: všichni hoši mají rádi hračky. Chlapci mají alespoň sklon dívat se na všechno jako na hračku nebo “věc”. neodmítejte tuto stránku svého pána, hrajte si s ním.

9. Budeš k němu vzhlížet jako k hrdinovi
Poskytněte mu svůj obdiv a on vám bude plně oddán. Možná slovo “hrdina” nemá rád, ale určitě má rád pocit, kdy mu dáte najevo, že jste na něj pyšná. Dotýkáte se tak citlivého bodu rozkoše : mužského ega. Nikdy nedefinujte jeho hrdinství v násilnických pojmech, kromě případů jeho sebeobrany nebo obrany vás a vaší rodiny.

10. Budeš polykat
… alespoň občas. Pro mnoho mužů je vaše polykání fyzickou radostí a duševní symbolikou. Určitý druh spojení. Pokud je on čistý, je i jeho vyvrcholení čisté. Nemáte-li jistotu, že je čistý, projděte tuto část jen letmo. uchovejte si spojení s vyvrcholením do vašich úst pro pána, kterého milujete a máte jistotu o jeho zdraví.

Z knihy: 10 přikázání rozkoše, autorka: Dr.Susan Block-Lobkowicz
Nakladatelství Alpress www.alpress.cz

 

Kategorie našeho obchůdku Venive.cz


Vánoční červené prádlo

Dámské ponožky
Dámské kalhotky a kraťásky
Dámské kalhotky a kraťásky
Pánské ponožky a podkolenky
Pánské ponožky
Podprsenky gelové, push up, pro plná prsa
Podprsenky push up, pro plná prsa
Punčochové zboží, punčocháče, punčochy, vzorované punčochové zboží
Punčochové zboží
Podvazkové pásy
Podvazkové pásy

Pyžama a noční košile
Pánské spodní prádlo, boxerky, trenky, slipy
Pánské prádlo boxerky, trenky

Chcete přidat svůj názor?