Forum Nová Karolina přináší koncert a autogramiádu finalistů Hlasu Česko Slovenska

Populární pěvecká soutěž TV NOVA, kterou čeští a slovenští diváci znají pod názvem Hlas Česko Slovenska, jde do finále. Ostrava uvidí poslední vystoupení vybraných finalistů před vyhlášením prvního vítěze v tuzemské historii této soutěže. Koncert a autogramiáda se koná 2. června od 16 hodin v prostorách nákupního a zábavního centra Forum Nová Karolina Ostrava.

Příznivci nově objevených pěveckých talentů budou mít jedinečnou šanci vidět a slyšet své oblíbence z Hlasu Česko Slovenska „naživo”. Po megakoncertě následuje autogramiáda, takže kromě nezapomenutelných zážitků si mohou domů odnést i vlastnoruční podpisy svých idolů. Na programu jsou také krátké rozhovory, kdy se finalisté podělí o životní zážitky a zkušenosti ze soutěže.

Který z finalistů se stane historicky pvním hlasem Česko Slovenska se televizní diváci dozvědí už 3. června 2012.

Forum Nová Karolina Ostrava, nejmodernější nákupní a zábavní centrum v České republice, veřejnosti slouží od března letošního roku. Na ploše přes 58 000 m² nabízí 207 obchodů renomovaných značek, některé z nich se v moravskoslezském regionu objevují vůbec poprvé. Součástí centra je i hojně navštěvovaný food-court s řadou restaurací a kaváren, moderní supermarket Albert, osmisálové multikino Cinema City a jeden z největších dětských koutků v České republice. Unikátní nákupní a zábavní centrum je optimálně dostupné městskou hromadnou dopravou i autem. K dispozici je podzemní parkoviště pro téměř 1 500 aut.

Zdroj: 2media.cz

Chcete přidat svůj názor?

Napsat komentář