HARIBO bestsellery v jediném sáčku Color-Rado & bohatá mikulášská nadílka

Svátek svatého Mikuláše se nezadržitelně blíží a s ním i všemi dětmi oblíbená tradice nadělování dobrot a sladkostí. Společnost HARIBO přináší tip na vhodný dárek pro všechny mlsouny. V sáčku HARIBO Color-Rado najdete směs těch nejlepších a nejoblíbenějších produktů HARIBO, kde si každý vybere, to co má rád.

Vedle tradičních HARIBO Zlatých medvídků tu najdete třeba lékořicové cukrovinky Konfekt, bonbony Berries s příchutí lesního ovoce a mnoho dalších oblíbených kousků. Svého favorita si tak jistě vybere jak nejstarší, tak i nejmladší člen vaší rodiny.

 „Bonbony HARIBO Color-Rado jsou evergreenem mezi produkty HARIBO a jejich popularita u spotřebitelů má stále rostoucí tendenci,“ říká Rostislav Němec, jednatel společnosti HARIBO CZ s.r.o. „V sáčku HARIBO Color-Rado se skrývá potěšení i překvapení a troufám si říci, že na své si po jeho otevření přijde každý člen rodiny. Kromě našeho nejoblíbenějšího produktu s dlouholetou tradicí, želatinových medvídků HARIBO Goldbären, obsahuje sáček také bonbony Berries s příchutí malin a ostružin či lékořicové kousky Konfekt,“ dodává Rostislav Němec.

HARIBO Color-Rado je k dostání ve stogramovém a dvousetgramovém balení, dále pak v balení HARIBO Mini Color-Rado s vícero malými sáčky pro lepší a snadnější dávkování sladkostí a v jednokilovém balení.

 Věděli jste, že…
… za místo Mikulášova narození je uváděno přístavní město Patara na jižním pobřeží Malé Asie?
… Svatý Mikuláš je patronem námořníků a rybářů, ochráncem převozníků a hlavně dětí?
… v dřívějších dobách pečoval svatý Mikuláš o mosty a chránil před povodněmi?

 Haribo Color – Rado 100 g je k dostání za MOC 20,-Kč

Hans Riegel založil společnost HARIBO v roce 1920 pod názvem HARIBO – Hans Riegel Bonn. O dva roky později vytvořil „Tančícího medvídka“ – figurku z želé s ovocnou příchutí. Tato figurka se stala později světově proslulou jako HARIBO „Zlatý medvídek“ – „Goldbären“. Své želatinové výrobky dodává téměř do stovky zemí světa. „Zlatí medvídci“ jsou vyráběni z želatiny přírodního původu. Od poloviny třicátých let dodnes jsou prezentovány produkty HARIBO známým sloganem: „HARIBO chutná malým, stejně tak i dospělým“.

Chcete přidat svůj názor?

Napsat komentář