Hedvábné francouzské šály patří do každého šatníku moderního muže

SEKORA rozšiřuje nabídku luxusních hedvábných šál francouzské značky A Piece of Chic
Společnost Sekora consulting, která provozuje internetový obchod s klobouky a čepicemi legendární americké značky Stetson, luxusními koženými kabelkami a aktovkami značek McKlein a Siamod, kravatami a šálami světových módních návrhářů, luxusními košilemi značky Turnbull & Asser a kašmírovými svetry britské značky N.PEAL, rozšiřuje nabídku luxusních hedvábných šál francouzské značky A Piece of Chic o modely z jarní kolekce roku 2015.

Šály z nové kolekce jsou rukávového střihu a tedy viditelná je za všech okolností lícová strana látky. V nové kolekci jsou jednak šály s klasickými, tradičními vzorky (např. s paisley vzorkem), jednak šály s moderními, současnými vzory. Šály s tradičními i moderními vzory jsou vynikajícím, líbivým a elegantním doplňkem jak pro ženy a dívky, tak i pro muže.


A Piece of Chic je mladá značka z francouzského Lyonu, která navrhuje a vyrábí hedvábné šátky a šály té nejvyšší kvality. Inspirací pro značku jsou vzory používané na šátcích a šálkách v první polovině 20. století, doplněné o vyloženě moderní designy, čerpající z prostředí motocyklů, leteckého sportu či horských kol.

Šály z nové kolekce jsou vyrobené ze 100% hedvábí, jsou rukávového střihu a mají rozměr 140 x 15 cm. Jejich cena je 2.680,- Kč (včetně DPH) a jsou k dispozici na www.SEKORA.cz.

Chcete přidat svůj názor?

Napsat komentář