Helvetia Natura – švýcarská přírodní kosmetika bez derivátů palmového oleje

Na český trh přichází Helvetia Natura – kosmetika, která se zavazuje používat pouze 100% přírodní ingredience, lokální suroviny a odmítá používat palmový olej či deriváty z něj vyrobené. Laboratoře Helvetia Natura se nachází na břehu Ženevského jezera ve Švýcarsku a díky vlastní výrobě povrchově aktivních látek jsou zcela nezávislé na chemickém průmyslu.

Helvetia Natura využívá tradiční postupy domácí výroby produktů a receptury jsou tak symbolickou poctou tradičnímu přírodnímu mýdlu, z jehož základů vycházejí. Na trh však nepřichází pouze nová značka přírodní kosmetiky, nýbrž i spousta voňavých vánočních kompozicí.

 

Sprchový gel Vanilka

Sprchový gel bez agresivních pěnidel šetrně myje, zanechává koupelnu i pokožku provoněné sladkou vanilkou. 100% přírodní vanilka se kromě luxusní vůně může chlubit i příznivými účinky na lidskou psychiku. Používá se jako antidepresivum, při nervozitě, nechutenství i nespavosti.

 

Sprchový gel Vetiver

Teplé kořeněné aroma vetiveru harmonizuje organismus a působí protiinfekčně a antibakteriálně při kožních problémech. Vetiver lehce prokrvuje, zpevňuje a doporučuje se tak při zhoršeném lymfatickém oběhu. Ve spojení s jemnou mycí emulzí se postará o příjemnou zklidňující koupel.

 

Sprchový gel Ylang ylang, Pačuli, Skořice

Kombinace aromatického koření ylang ylang, pačuli a skořice prohřívá tělo, stimuluje pokožku a povzbuzuje ducha. Ylang ylang je známé afrodiziakum, exotická pačuli pomáhá regeneraci kožních buněk, sladká skořice intenzivně prohřívá a stimuluje pokožku. Sprchový gel jemně myje bez agresivních tenzidů či syntetických vůní.

 

    

Chcete přidat svůj názor?

Napsat komentář