HOROSKOP NA PRÁZDNINY

BERAN (21.3. – 20.4.)

Motto: Hurá k cíli
Nesouhlas, kritika či nespokojenost druhých vám sluníčkovou náladu jistě nepokazí. Neomylně sledujete své cíle, touhy a plány – a stále víc se k nim přibližujete. Budete-li však chtít usnadnit svým blízkým soužití s vámi, kroťte své emoce v jejich přítomnosti a neslibujte více, než můžete splnit. 

BÝK (21.4.-20.5.)

Motto: Užijte si prázdniny
Raději tentokrát příliš nespoléhejte na svoji vrozenou trpělivost, a to zejména při plnění manuálních úkolů. Držte se stále osvědčených tradic a zkušeností a případné změny odložte na později. Pozor také na jisté riziko nehod či úrazů, zejména v přítomnosti el. spotřebičů. Náladu vám zvedne cestování, návštěvy či jiné kulturních akce.

BLÍŽENCI (21.5. – 21.6.)

Motto: Radost a pohoda
Dny plně naděje, přízně a štěstí. Nepřekročíte-li rozumnou míru a zachováte-li trpělivost, sklidíte úspěchy všude, kam vstoupíte. Teprve konec prázdnin vám přinese první mráčky na jasné obloze vaší duše – originalita za každou cenu se vám nevyplatí a neuváženě vyřčená slova se k vám, v tu nejméně vhodnou dobu, vrátí zpět.

RAK (22.6. – 22.7.)

Motto: Odvaha a upřímnost
Dny, kdy se zamyslíte nad svými city a způsobem jejich vyjadřování. Osvěžíte si také svůj smysl pro spravedlivé posuzování kontextu dané situace. Máte nyní plno pozitivní energie a můžete plně rozvinout vaši osobnost. Nákup módních výstřelků však nyní raději odložte na podzim a věnujte se více sportům, cestování a kultuře.

LEV (23.7 – 23.8.)

Motto: Osobní kouzlo
Hezké období kratších cest, návštěv a dalších společenských aktivit. Možná se vám však nyní kdosi připomene nejen vaše minulé úspěchy, ale i jakési, již skoro zapomenuté, problémy. Ať tak či onak, snažte se být stále sami se sebou spokojeni. Vyhnete se tak přinejmenším nerozumným emocím či přílišnému sebezapírání.

PANNA (24. 8. – 23. 9.)

Motto: I malý dárek potěší
Skvělými nápady přímo sršíte a rychlost vašeho chápání je nyní pro ostatní až nepochopitelná. Ať už jste kdekoliv, všude najdete příjemnou zábavu a dobrou náladu. Nepřinesou-li vám letošní letní dny nezapomenutelnou dovolenou nebo nečekanou výhru, kupte si alespoň něco pěkného pro radost.

VÁHY (24.9 .- 23.10.)

Motto: Kouzlo romantiky
Období úspěchu a uznání. Dobře si však rozmyslete, co je pro vás skutečně důležité. Příznivé venušiny aspekty podpoří romantiku vašich schůzek, a to zejména tehdy, bude-li to známost dostatečně vážná. Chystáte-li se na dovolenou, přinesou vám letošní letní dny pěknou porci optimismu a dobré nálady.

ŠTÍR (24.10. – 22. 11)

Motto: Snění s otevřenýma očima
Zmírníte-li své nároky na lásku a přátelské vztahy vůbec, vaše sny se mohou nyní stát skutečností. V klidu si užívejte nádherných romantických příležitostí a zkuste si také koupit nějaký los. Nevyjde-li hned všechno podle vašeho očekávání, dostanete přinejmenším počáteční impuls k něčemu novému.

STŘELEC (23.11. – 21. 12.)

Motto: Cesta do neznáma
Období zkoumání – a nalézání řešení. Možná nyní pochopíte něco, co pro vás až doposud zůstávalo záhadou. V druhé polovině července se otočí vrtkavá štěstěna přímo k vám a přinese další zajímavé šance. Kupte si třeba los, jeďte na báječnou dovolenou nebo ukažte svému okolí, co všechno znáte a dokážete

KOZOROH (22.12. – 20.1.)

Motto: Všeho moc škodí
I přes dobu dovolených se vaše myšlenky točí okolo práce či obchodu. Nechte si je však raději jen pro sebe a zkuste se na sebe podívat i trochu jinak. Vaše zaujetí prací je pro vaši firmu jistě přínosem, avšak vaši blízcí vás potřebují mít trochu i pro sebe. Pokud se dáte umluvit a strávíte s nimi dovolenou, prožijete převážně příjemné dny plné zajímavých zážitků.

VODNÁŘ (21.1. – 19.2.)

Motto: Nezávislost a originalita
Dny, které prohloubí váš pocit svobody a nezávislosti. Bouřit se můžete proti komukoliv a čemukoliv, vaše „revoluční“ snahy podpoří i aktuální okolnosti. Přemýšlejte však více nad pohnutkami druhých a své snahy okořeňte pěknou dávkou tolerance. Nezavrhujte pro nic za nic letní romantiku a časem osvědčené tradice.

RYBY (20.2.-20.3.)

Motto: Vzdušné zámky
Vaše sny nyní vypadají tak skutečně, že jim velmi snadno a rádi uvěříte. Využijte jich třeba pro svoji inspiraci – stále však stůjte na pevném základě reality. Rozvinete-li plně svoji osobnost, dokážete se i úspěšně prosadit, nutí-li vás něco ke zbytečnému utrácení, zamyslete se nad tím, co opravdu potřebujete.

Chcete přidat svůj názor?

Napsat komentář