Horoskop 2016 pro všechna znamení. Je ten správný čas na hubnutí, zbavíte se svých závislostí? Čtěte!

Horoskopy na rok 2016. Přečtěte si co si na vás hvězdy pro nadcházející rok 2016 připravily. Bude se vám dařit v novém vztahu? Jak to bude s vysněnou prací? Přestanete kouřit?  Zjistíte to v našem horskopu na rok 2016.

Beran 21.březen-20. duben

Od ledna začněte věřit v překonání všech překážek. Toto je ten správný rok a čas na změnu. Ať už se bude týkat zbavení se nadbytečných kilogramů nebo změnu ve vztahu, jděte s chutí do toho.
Pokud je láska příliš komplikovaná mluvte pravdu a myslete na city druhých.  Nezůstavejte jen u co by kdyby a posuňte se o krok dál. V polovině roku na chvilku vyjdete z rovnováhy, ale říjen a listopad vás vrátí opět na správnou cestu. Tento rok si užívejte na plno.

Býk 21.duben-20.květen

Pokud ještě nemáte partnera, vsaďte na své charisma, nová láska už se vás nemůže dočkat.V lednu začněte pomalu a s rozvahou, vše si pečlivě naplánujte a držte se svého rozvrhu. Rok 2016 si na začátku trochu pohraje s vaším přesvědčením, že máte vše pod kontrolou.
I když si věříte, není vše zcela tak, jak by mělo. Vaše závistlosti čekají na svůj čas a od března je ta pravá chvíle s tím něco dělat. Pokud hned nepůjde vše podle vašich představ, nezoufejte, je ještě dalších 9 měsíců to změnit. Vydržte a neměňte svůj směr. I když bude pár kotrmelců v tomto roce, rozhodně na konci roku budete svému cíli o pořádný krok blíž.

Blíženci 21.květen-21.červen

Už jste zažili lepší roky než bude rok 2016. Romantické dobrodružství je sice na obzoru, avšak záleží jen na vás, jak silné růžové brýle použijete. Pozor! zálety by mohly být prozrazeny. Ruce pryč od zadaných.
Využijte své schopnosti a cílevědomost k dosažení rovnováhy. V únoru se raději věnujte přípravě a až v dubnu jděte do toho, ať už se vaše plány týkají snížení nadbytečných kil nebo změny práce letos se rozhodně v promyšlené a naplánované akci zadaří.

Rak 22.červen-22.červenec

Raci nejděte na to pozpátku, Amor vás má ve svém hledáčku a už chce abyste cítili motýly ve svém břiše. Nebuďte zamyšlení a dívejte se trochu po svém okolí. Je tam někdo, o kom jste si nikdy nemysleli, že by mohl být tím pravým, ale rozhodně stojí za to.
Letos zhubnete! Zmenšete si porce o třetinu a začněte s pohybem.Nemusíte hned do posilovny, i procházky se počítají! Nezapomeňte odpočívat, k tomuto účelu se nejlépe hodí červenec a prázdninová pohoda.

Lev 23.červenec-23.srpen

Rok 2016 na vás čeká milostné dobrodružství avšak žádné zálety. Svůj vztah hýčkejte a rozvíjejte. Pokud jste v pevném vztahu. Kdy jste naposledy řekli své lásce, že ji milujete?
Udělejte něco bláznivého a potlačte svoji touhu být nejlepší. I ostatní chtějí vidět vaši pravou tvář a ne jen tu druhou stránku, kterou umíte vše zamaskovat. Nezoufejte, už jen pár měsíců vás dělí od velkého vítězství. Počítejste s tím že ještě leden a únor se budete muset spokojit jen s drobečky, ale od března váš šarm uspěje na více bojovných polích. Rozhodně začněte se změnou, o které už delší čas přemýšlíte.

Panna 24.srpen-23.září

Co vás již nějaký čas nervuje změňte, udělejte to razantně a ihned. Již nečekejte na to, že se něco změní. Pokud se nezměníte vy, bude vše při starém a tak to opravdu chcete?
Po úplňku začněte se shazováním nadbytečných kilogramů. Přidejte na tekutinách. Zkuste nový sport. Najděte si partnera na hubnutí a procházky, se kterým vás bude pojit nejen cíl zhubnout. Díky vašemu sebevědomí dokážete to, co jste si v lednu předsevzali. Chcete přestat kouřit, jen do toho! Na konci roku budete spokojeni a zažijete svůj Happy end.

Váhy 24.září-23.října

Všechno od začátku. To je motto pro rok 2016. Jděte na vše pěkně pomalu a v klidu. Však to taky máte nejraději nekomplikované a harmonické. Díky vaší přehnané nekonfliktnosti bohužel vyprovokujete drobnou kizi ve vašem vztahu a to ať se bude týkat na pracovišti nebo ve vztahu.
Dostaňte se ze svého vězení a začněte znovu. Začátky nemusí být jen těžké, hubnutí půjde samo, pokud si dáte reálný cíl. Chvalte se za každou pozitivní změnu a pokud ujedete, rozhodně si nezoufejte. Jste jen člověk a sem tam drobný prohřešek je vám již nyní odpuštěn. V polovině roku vsaďte na jistotu.

Štír 24.října-22.listopadu

Závislostem dejte vale. Buďte sebevědomí, pozitivní a nebojácní. V lásce máte vyhráno, váš partner vás překvapí a to v pozitivním smyslu. V lednu na vše jděte zlehka a pomalinku. Když nepřepálíte start budete v roce 2016 super šťastní. Dařit se vám bude v lecčems, do čeho se pustíte, ideálně když začnete s hubnutím nebo jinou změnou v květnu.
Jezděte na kole, pohyb vám udělá moc dobře. Budete se cítit plni energie. Dejet si pozor na říjen, to vás na chvilku přepadnou chmury, ale v prosinci, ve chvíli bilancování zjistíte, že rok 2016 vám přinesl to, o čem jste si už  nedoufali ani přemýšlet.

Střelec 24.října-22.listopadu

Zapracujte na svém vztahu. To se nemusí týkat je partnerského vztahu, ale i vztahu k jídlu. Už nevnímejte jídlo jako největší požitek ve vašem životě, najděte si i jiný smysl. Zkuste začít malovat, choďte na procházky, zaměstnejte ruce nějakou zábavnou činností, třeba háčkováním nebo pletením. Že to neumíte? Tak je ta pravá chvíle naučit se něco nového, co pohltí váš čas a myšlenky.
Když zapracujete na svých “chybách”, budete odměněni. Vyházejte z ledničky to, co tam nepatří a nezapomeňte na spíž. Rok 2016 vám přinese pár kotrmelců, ale ze všeho se dostanete pokud si udržíte pozitivní a jasnou mysl.

Kozoroh 22.prosinec-20.leden

Hvězdy to myslí s kozorhoy moc dobře. Vaše výdrž bude odměněna a v lásce zažijete mnoho hezkých chvil. Kdo je ještě sám, může letos potkat někoho důležitého pro další život. První tři měsíce buďte obezřetní, ve vašem okolí se děje něco nekalého, čemu však přijdete brzy na kloub.
Chcete se cítit lépe? Pokládáte si otázku, zda je ten správný čas ukončit vaše trápení s váhou, tak ano je! Po malých krůčcích dojdete k vysněnému cíli. Ideálně jděte do toho hned a po hlavě. Dařit se bude, stačí mt pozitvní, otevřenou mysl a jasný reálný cíl. Nezapomeňte doplňovat vitamíny.

Vodnář  21.leden-19.únor

Víc se na svět usmívejte. Nikdy nevíte kdo se na vás dívá. Vztahy na dálku nemusí být ideální. Zvažte, zda to není váš případ. Už přestaňte ujídat jen tak mimochodem. Každá kalorie, kterou přijmete se usadí ve vašem těle, pokud se konečně nezačnete hýbat. Spíš než hubnutí se věnujte sportu, ten vás donutí zamyslet se i nad jídelníčkem. Buďte více sdílní, lidé ve vašem okolí přímo čekají na to až se projevíte.
Tento rok stačí ukázat a budete to mít. Jen to ukazujte té správné osobě. Mějte se víc rádi a nebuďte až příliš sebekritičtí, to ničemu neprospěje.

Ryba 20.února-20.března

Myslíte to opravdu vážně? Jestli ano, přišla ta perfektní chvíle k dosažení vašich snů a cílů. Buďte však zodpovědní. Nejednejte roztržitě a vše si v klidu zvažte. Pěkně krok za krokem. Kupte si knihu dietních receptů  a myslete na to, že to co jíte vám může prospět, ale i ublížit. Alkohol vynechte, nedělá vám dobře a jsou to kalorie navíc.
Pokud jste zamilovaní, sundejte si růžové brýle, pakliže se vám líbí i poté to, co vidíte, tak máte šťastný rok před sebou.

Chcete přidat svůj názor?

Napsat komentář