Horoskop na rok 2017 pro všechna znamení

RybyJste připraveni zjistit co vás čeká v roce 2017? Jestli se vám bude dařit a jaké překážky budete muset překonat? Přečtěte si, co na vás hvězdy pro následující rok nachystaly.

 
Beran (21.3. – 21.4.)
Pořád znovu a znovu chcete i v novém roce hlavou prorazit zeď. Čas od času musíte taky zařadit nižší rychlost a nejet pořád na plný plyn. Do dubna budete perfektně balancovat životem, že i provazochodec by vám záviděl. Jste aktivní a rádi přebíráte iniciativu a jdete do všeho na 100%. Ovládáte však také umění se ve správný moment vypnout a znovu natankovat síly, aniž byste měli výčitky svědomí. Vy sami nejlépe víte, že jedete naplno a všechny kolem nakazíte svou láskou k životu. Takhle snově to však nejde donekonečna. Od dubna vás uran dostane pod tlak a budete se cítit dočasně napjatí. Nerovnováha ve vašem životě vás ale posune dál a objevíte nové stránky svého já. Můžete očekávat úžasnou první polovinu nového roku. Těšte se z něho. Rozkvetete především v březnu a dubnu.V soukromí se vám bude dařit. Trochu vás vyvede z rovnováhy říjen/listopad. Co se týká vztahů jděte do toho na plno a ničeho se nebojte. Hvězdy jsou vám nakloněny.

Býk (22.4. – 21.5.)

Cítíte se silní a riskujete víc než obvykle. Uran vás nenechá vydechnout a sponzoruje vaše aktivity obrovským množstvím energie Je jasné že z vás sálá dobrá nálada a vše zvládáte plni optimismu. Musíte však dávat pozor od března do června. Zde vaše pozitivní vyzařování na chvíli zmizí a nastanou vulkanické výlevy, což překvapí i vás samotné a bude vám to líto. Vždy se raději zhluboka nadechněte, když cítíte že vybouchnete. Co se týká partnerského vztahu, ani zde není situace zcela zřejmá. Na jedné straně vyžadujete věrnost, ale na druhé straně flirtujete co to jen jde. A úspěšně! U býků, kteří jsou sami to pěkně jiskří avšak u těch co jsou ve vztahu to zase dost nehezky skřípe. Mezi červnem a zářím to v soukromém životě bude klidnější. Saturn vám ukáže z této džungle tu  správnou cestu.
Co se v nastávajícím roce stane není pro býky vůbec typické. Snad žádné jiné znamení není takový realista jako býk, avšak Jupiter a Saturn otevřou bránu fantazie a vy na pár okamžiků ztratíte zcela přehled. Koncem roku už budete opět ve své kůži a zakončíte ho suverénně.

Blíženci (21.5. – 21.6.)

Všechno nebo nic. V roce 2017 toho smí být od všeho prostě víc a to jak v zaměstnání tak i v lásce. Vzduch je elementem vašeho znamení, a proto chcete víc než vnímat realitu, plout na vzdušném oblaku. Výhodou je, že z výšky nevidíte některé překážky, a proto se odvážíte riskovat víc než ostatní.Uran vás přitom v nadcházejícím roce podpoří. S jeho pomocí vytvoříte úžasné oázy na místech, kde dříve byla jen poušť. Na jaře dokonce všechny nakazíte svoji dobrou náladou, kterou vás od března do června bude Jupiter zásobovat. Ovšem v létě trochu šlápnete na brzdu.V červnu a červenci má u vás láska velkou šanci na propuknutí či prohloubení. Ti, co jsou sami, už nezůstanou jen u snění o své velké lásce. Déle zamilovaní by měli začít plánovat svatbu a singels si udělat místo ve své posteli, neboť už v ní nebudou sami. V práci buďte trpělivý, v listopadu a prosinci budete mít prostor, ve kterém budete moci ukázat svůj talent. Doma buďte tolerantnější, váš partner už se bojí cokoliv říct, aby nesklidil od vás nějakou kritiku.Pokud se budete držet malinko zpátky, můžete společně prožít na jaře a poté také na podzim skutečně krásné chvíle.

Rak (22.6. – 21.7.)
Dostaňte se ze zajetých kolejí! Saturn se v nastávajícím roce postará o drobný neklid ve vašem životě. Do konce dubna budete mít dobu hájení. Od května začnete své slabiny řešit.Čekají vás měsíce plné fyzické i duševní pohody (s výjimkou první březnové dekády, kdy vaše citlivá račí psychika může být vystavena přespříliš silným zážitkům a emocím). Vnitřní rovnováha a dobrá fyzická kondice dodají vaší račí citlivosti více nadhledu a objektivity a umožní vám dostat se do středu zájmu vašeho okolí a přinese vám tak šanci prosadit své myšlenky a nápady.Vaše přátelské vztahy naberou jak na intenzitě, tak na stabilitě a přinesou vám mnoho hezkých chvil v soukromí, mezi přáteli i v pracovním kolektivu.
V létě se budete cítit lehounce jako peříčko a zažijete i vzrušující erotické dobrodružství. V soukromí ukončíte jednu z kapitol, která by už dávno měla být vyřešena. Od června se budete lépe koncentrovat na to, co je pro vás opravdu důležité.
Pozor pro vás nebo vaše blízké: vaše vnitřní sopka nejpozději do podzimu vybuchne a váš hněv ať už se týká čehokoliv se dostane konečně ven. Je to tak dobře. Poté se budete cítit rozhodně lépe.

Lev (22.7. – 22.8.)

Rok 2017 pro vás nachystal úžasné šance. Musíte však počítat s několika překážkami. Při startu do nového roku úplně zapomenete, že musíte nejdřív dát dolů brzdící páku než se rozjedete. V lednu budete trochu zaražení, budete váhat a otálet více než je zdrávo než zjistíte, co se děje a pak konečně šlápnete na plyn. Od února do června se Jupiter postará o to, že dostanete svůj život zase pod kontrolu. Poddejte se lásce a věnujte se sobě.Především v dubnu a květnu využijte svůj potenciál na 100%. Najděte si práci svých snů. Od června do září se Saturn postará o to že, neodpadnete, ale budete mít trochu střízlivější pohled na své dovednosti a možnosti. Je to dobrá rovnováhou proti euforii z první poloviny roku. Avšak všechno je  možné a hvězdy vám přejí. Soustřeďte se na sebe. Nemusíte v roce 2015 jet zrovna do pouště abyste viděli fata morgánu, protože vás bude od února provázet Neptun. Ten se taky postará o to, že se rozvine vaše fantazie.Dávejte pozor, neboť v příštím roce budete dělat i nerozumné věci, ale pokud se nepoddáte vlastnímu egoismu, budete v následujícím roce slavit úspěchy a to také v lásce. Zažijete srdeční zemětřesení :D

Panna (23.8. – 22.9.)
Nebudeme chodit kolem horké kaše, první půlka roku 2017 nebude žádná velká výhra. Budete mít pocit, že jedete s vyplazeným jazykem. Bohužel se s tím musíte smířit, že budete trochu pomalejší. I když se to těžce přiznává, jste vynervovaní a zdravotně ne zrovna příliš stabilní.
Tak se taky tak nastavte. Dělejte si častěji pauzy, dopřejte si klid a odpočinek. Nejlépe nějakou masáž či odpočinkový pobyt v termálních lázních. Nesnažte se bojovat na všech frontách.
Nejprve zvažte své možnosti a šance a pak s rozvahou reagujte. Akceptujte věci tak jak jsou a nesnažte se vše měnit.
Až budete mít tuto fázi za sebou, odmění vás v červenci a srpnu Neptun za vaší snahu. S jeho pomocí zaujmete opět pozici, která vám po právu patří. Užijete si svůj triumf, jak po pracovní stránce, tak i v osobním životě a nebudete ti co hrají druhé housle! Září a říjen převezme váš život nový režisér: Amor, který vám nachystá příjemný a žhavý podzim. Máte se opravdu na co těšit.

Váhy (23.9. – 23.10.)

V následujícím roce se určitě nebudete nudit. Máte přebytek energie a vaše city se vezou na velké vlně. Jupiter bude udávat tón. Pokud jej přijmete jako partnera, budete se až do června cítit plni síly a i duševně budete na absolutním vrcholu. Poznáte spoustu zajímavých lidí, získáte nové přátele.
Vypadá to, že budete první půlku roku mít jako jednu velkou párty. Kontrastem k tomu však bude druhá půlka roku.
Od června do září už Jupiter nebude mít celý orchestr plně pod kontrolou a harmonie bude fuč, budete trochu podráždění. To je tím Saturnem, který vás nutí přemýšlet. Ve vaší blízkosti to teď nebude zrovna ráj, co se vám nebude líbit, to poletí ať už do koše, z okna nebo z vašeho života. Přítel, staré oblečení nebo práce vše přijde na přetřes.
Klidně poslouchejte vaše vnitřní hlasy, ale myslete na to, že někdy je lepší cesta si o věcech promluvit.

Štír (24.10. – 22.11.)

Na první polovinu roku se rozhodně můžete těšit. Především v březnu až červnu budete neuvěřitelně úspěšní, vše se vám bude dařit. Už jste si tu trochu štěstí po všech těch letech zasloužili. V lásce však bude pár mráčků, které vás zaměstnají, ale ne na dlouho, neboť svým šarmem veškeré pochyby odvrátíte. Ti kteří jsou bez partnera tak pozor, potkáte někoho,  kdo se k vám na první pohled velmi hodí, avšak pozor ne každý se k vám hodí a mohli byste nejpozději v červenci litovat.V říjnu zažijete jak v lásce tak i v zaměstnání vrchol, pak klidně  a rozvážně vkročíte do zimních měsíců.

Střelec (23.11. – 21.12.)

Ať žije revoluce! Kašlete na kompromisy a pravidla.V roce 2017 zkusíte zažít svou vlastní francouzskou revoluci: pod vedením Uranu napnete veškeré síly k tomu, abyste nastolili změny. Stará pravidla vás nezajímají. Všechno nové nezažijete jen v březnu, ale i květnu a červnu, a tak posílení vejdete i do podzimních měsíců.
Převážně ve své práci hledáte něco nového, potřebujete změnu. I vaše srdce vás překvapí: je dobře možné že se zamilujete do někoho, kdo vás dříve vůbec nezajímal a budete jím uchváceni. Heslo: čím méně konvenčně tím lépe.Vrcholem roku bude září a říjen. To doslova vybouchnete svým životním elánem a chutí do života. Jediné nebezpečí je, že byste mohli své síly přecenit. Pak se musíte během zimních měsíců posbírat. Pravděpodobnější však je, že spíš než to, se vám podaří si splnit své sny.

Kozoroh (22.12. – 20.1.)

Nejdřív práce potom zábava? Tak to bylo dřív.
V roce 2017 se naučíte život vychutnat. Z ničeho nic to prostě půjde.V první polovině roku budete k nepoznání. Většinou máte píli a disciplínu pořádně v rukou, to však do konce června platit nebude: nejdřív zábava a pak až práce, tak to vás čeká. Najednou zjistíte, že je fajn si život vychutnat a nestanou se žádné katastrofy. Venuše a Neptun se postarají o to, že zažijete velkou lásku. Do srpna budete zářit jako filmová hvězda a splníte si svůj sen, který jste stále odkládali. Možná se vám podaří vašeho koníčka proměnit ve své povolání. Od září budete potřebovat planetární dopink, neboť Saturn vás vrátí do životní reality. Prosinec pro vás bude opravdovým svátkem lásky, tak jak má být. Rozhodně poslouchejte své srdce!

Vodnář (21.1. – 18.2.)

Sen a realita jsou v novém roce velmi blízko sebe. Pokud rozpoznáte své skutečné možnosti, tak se nemůže nic stát. Blahopřejeme k úspěšnému přistání, vítejte na Zemi. Nyní opět ucítíte půdu pod svýma nohama! A budete nadšeni, neboť tady dole, můžete zažít opravdu velké množství zábavy. A to především proto, že se jí ujme Saturn. Do června se postará o velké množství zážitků a setkání. Rozhodně se v roce 2017 nebudete nudit. Při vašem vyzařování se ani není čemu divit.
V březnu, červenci a srpnu se vám rozbuší srdce. V kariéře si vezmete na svá bedra víc než jindy.
Pak kolem vás bude kroužit Saturn a rozhodí vás z rovnováhy, budete trochu citlivější. Vypadá to že jste pro následující rok dvojčetem Harryho Pottera: realita není vaším nejlepším přítelem. Celý rok budete pod vlivem Neptuna, ve světě magie, kouzel a snů. Následujte proto svou intuici. Po svém boku potřebujete někoho, kdo vám řekne že příliš slunce může zaslepit.Než se rozhodnete změnit práci nebo podepsat nájemní smlouvu, tak si to raději dvakrát přečtěte!

Ryby (19.2. – 20.3.)
Již v únoru vás Mars naplní velkým množstvím energie. Zažijete pocity objevitele a seznámíte se zajímavými lidmi, kteří se pro vás stanou důležitými. Dáte se ale s někým do křížku a snadno ho zraníte, i vy zdá se budete někým zraněni. A přece v dubnu se vaše srdce rozbuší.  Trocha romantiky i láska je na blízku. Nejpozději v červenci ucítíte motýlky v břiše a tak to bude sílit až do podzimu.
V práci se vám bude dařit a to především v září a říjnu. Budete sebevědomí plni nových nápadů a elánu. Postaráte se o životní překvapení. Vaše moto zní kdy jindy, když ne teď: takže se není čemu divit, pokud se v roce 2017 přestěhujete, pořídíte si nové auto, uskutečníte cestu kolem světa nebo se postaráte o přírůstek do rodiny. A dobře děláte, neboť hvězdy vám hrají do karet a navíc v druhé polovině roku dostanete od Marsu další nášup energie. Co k tomu dodat, prostě jděte do toho.

Chcete přidat svůj názor?

Napsat komentář