Horoskopy na červen pro všechna znamení

Horoskop na období 1.6. – 30.6.2015

Beran (21. 3. – 20. 4.)
Měsíc červen pro vás pravděpodobně nebude tak úspěšným a šťastným, jakým byl květen, ve kterém vám hvězdy mimořádně přály. Především ve druhé polovině měsíce se vám vaše plány trochu zkříží, vztahy zkomplikují a vaše aktivity se budou překrývat.
Výrazné zlepšení nastane až v několika posledních červnových dnech. Všechny problémy, však při dobré vůli můžete překonat svojí neúnavnou energií, a pokud se „udržíte na uzdě“ vyhnete se hádkám a sporům, v nichž jste zvyklí vyhrávat.
Šťastné dny: 9. 6. – 12., 6.16. 6., 23. 6., 28. 6. – 30. 6.

Býk (21. 4. – 20. 5.)
Rušné společenské události obvykle znamení Býka nevyhledává denně, v červnu se ale oslavám, večírkům a dalším příležitostem k setkávání se s lidmi zřejmě nevyhnete. Čeká na vás řada překvapení, zatímco vy sázíte především na jistotu. Překvapení ale mohou být i příjemná. V červnu by pro vás měla být nejdůležitější oblast citů a vztahů. Nenadálé okouzlení vás možná zaskočí, obvykle se pevně držíte země a vidíte věci reálně a pragmaticky. Bude tomu tentokrát jinak?
Šťastné dny: 6. – 14. 6., 20. – 23. 6., 27. 6. – 29. 6.

Blíženci (21. 5. – 21. 6.)
Červen by pro vás měl být měsícem neobyčejně úspěšným a šťastným. Rádi se pohybujete ve společnosti – a tentokrát budete středem pozornosti a obdivu. Možná si budete jen užívat, možná využijete své schopnosti být příjemným společníkem a svého umění okouzlovat druhé pro svůj finanční prospěch nebo k vzestupu na společenském žebříčku. Bude vám nabídnuto skvělé místo nebo vás jen pošlou na příjemnou služební cestu? V oblasti citů a vztahů by vám vše mělo jít lehce a snadno. Nepřechoďte zdánlivě banální nemoc, v tom by mohl být nepříjemný háček.
Šťastné dny: 2. 6., 7. – 13. 6., 16. – 18. 6., 23. – 30. 6.

Rak (22. 6. – 22. 7.)
Pokud jste v květnu učinili závažné rozhodnutí v oblasti vztahů (svatba, početí dítěte?), v červnu asi zaváháte, zlehkomyslníte, zpochybníte své rozhodnutí. Snažte se být trpěliví a tolerantní, a tu správnou cestu pro sebe sama jistě najdete. Své nálady byste asi měli krotit hlavně při jednání s úřady a také v pracovních sporech. Vaše představy jsou vynikající a směřují ke skvělým ideálům, mohou ale narazit na pragmatické myšlení těch, kteří je nechtějí chápat a porozumět jim.
Šťastné dny:
2. – 3. 6., 9. – 11. 6., 21. – 25. 6., 28. – 30. 6

Lev (23. 7. – 22. 8.)
Dařit by se vám mělo především mezi 7. a 13. červnem a pak v posledních dnech měsíce (po 27. 6.). Na pomoc vaší stabilní síle a sebejistotě by tehdy měly přijít i šťastné náhody a souhry okolností, které vám budou velice přát. A to jak v životě osobním, tak pracovním. Ve zbylých dnech měsíce, kdy je pro vás postavení planet o trochu méně příznivé, vám může způsobit nesnáze vaše zbrklost, výstřednost a příliš rychlé rozhodování, které by mohlo vést k omylům.
Budete-li jednat s odstupem, vše by vám mělo vycházet.
Šťastné dny: 7.6. – 13. 6., 18. – 21. 6. 27. 6. – 30. 6.

Panna (25. 8. – 22. 9.)
V květnu se vám možná, pokud jde o vztahy „zamotala hlava“. V červnu byste se už měli radit s rozumem a rozhodovat se o tom, jak dál. Budete se také opět více soustředit na práci, snažit se o své prosazení a dlouhodobější uplatnění. Zřejmě budete dokončovat nějaký větší projekt, pro rozhodnutí o jeho výsledku bude nejdůležitější několik posledních dnů června – bylo by dobré vyvarovat se přemrštěnosti, přílišné urputnosti a podceňování oponentů, přestože jste si jisti, že to, co jste vytvořili, je skvělé.
Šťastné dny: 4. 6. – 6. 6., 10. 6. – 11. 6., 17. 6. – 20. 6.

Váhy (23. 9. – 22. 10.)

Úspěch by vám mohla přinést především druhá polovina června (po 17. 6.). V počátku měsíce budete možná řešit rozpory mezi rozumem a citem, mezi ideálem a skutečností, představivostí a zvykem. Po půli června by pak měly rozum a jistota převážit. Dařit by se vám bude v práci, ve studiu a také v poznání sebe sama. Budete umět uplatňovat své strategické plány a urovnávat spory, které by vám mohly uškodit. To pro vás zřejmě bude cesta, jak se prosadit, jak si získat své okolí a vše proměnit ve svůj prospěch.
Šťastné dny: 5.6. – 7. 6., 17. – 19. 6., 23. 6. – 26. 6., 29. 6.

Štír (23. 10. – 22. 11.)

V červnu zřejmě zatoužíte po změnách, budete chtít opustit vyšlapané koleje a žít si a jednat po svém. Nejvíce bude přát vašim odvážným činům první červnový týden. Po celý měsíc, kdy budete zřejmě silně prožívat své city a budete plni emocí, byste se měli vyvarovat bezhlavého jednání. Vaše odvaha nebude menší, bude-li podporována rozumem. Mohlo by se vám však nevyplatit, necháte-li rozum stranou. Kritické období vás zřejmě čekává mezi 26. a 30. červnem. S rozvahou a klidem je však jistě zvládnete.
Šťastné dny: 6.6. – 9. 6., 20. – 24. 6.

Střelec (22. 11. – 21. 12)
Předpověď hvězd vám více přeje v první polovině června. Pronikavost myšlení a výborná schopnost najít vlastní cestu bude podpořena i moudrostí, snahou pomoci i druhým, spolu s vlastním prosazením sebe sama. Je možné, že v druhé polovině měsíce budete i bloudit, při boji za své vynikající cíle možná zapomenete na realitu. Máte spoustu energie, jde jen o to vydat ji tím správným směrem. Nenechte se odradit posměváčky a jděte si uvážlivě za svým. Nezapomeňte si i odpočinout, třeba v sauně.
Šťastné dny: 3.- 5. 6., 9. – 11. 6., 26. – 29. 6.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)
V červnu se budete zabývat především prací, studiem nebo poznáváním svých silných i slabých stránek. Vaše schopnosti plánovat či vcítit se do věcí, které přijdou, by měly být nyní skutečně intenzivní. Své představy umíte prakticky a věcně uskutečňovat a přizpůsobovat je skutečnosti, a to by se vám bude dařit i nyní – nenechte se však druhými znervóznit. Společnost druhých budete vyhledávat především v souvislosti s prací, snad proto i trochu zanedbáte vztahy se svými blízkými.
Šťastné dny: 7. 6. – 10. 6., 16. 6., 21. – 27. 6.

Vodnář (21. 1. – 19. 2)
Příznivější by pro vás měla být až druhá polovina června, kdy budete mít větší možnost se prosadit, uplatnit svou originalitu, výborné nápady, vtip a nezávislost. Nepříjemnosti by vám mohlo způsobit přílišné projevování vlastní nezúčastněnosti, zejména začátkem měsíce. Vaše myšlení je úžasné, někdy ale váháte mezi moudrostí a podléháním lehkomyslnosti. Zřejmě najdete i dobré uplatnění ve společnosti, kde druhé velmi zaujmete. Vaše city jsou nejspíš trochu rozkolísané, zkuste proto najít lepší duševní rovnováhu.
Šťastné dny: 7. – 10. 6., 14. 6., 20. 6.

Ryby (20. 2. – 20. 3.)
Máte schopnost se prosadit a víte i jak, ale do cesty se vám staví různé překážky. Někteří vás asi budou odvádět od vašich cílů směrem k bezstarostnému užívání dne a jiní zase znervózňovat a popichovat. Zkuste jim nepodlehnout. Dokážete být přece příjemní a milí a přitom si nenápadně prosazovat své. Svou roztomilost zřejmě uplatníte ve společnosti, na cestách a v krátkodobých vztazích. Rozhodování se pod tlakem či dlouhodobému jednání s úřady či právníky se v červnu raději vyhněte.
Šťastné dny: 2.6. – 5. 6., 9. – 11. 6., 16. 6., 19. 6. – 22. 6., 27. 6. – 30. 6

Chcete přidat svůj názor?

Napsat komentář