Horoskopy: všeobecná typologie všech znamení

Všeobecná typologie Blíženci

Jedinci narozeni ve znamení blížence jsou nanejvýš flexibilní a rychlí, odpovídá to i jejich elementu – vzduchu. Někdy jsou tak rychlí, že předeženou nejen druhé, ale i sebe.

Vliv Merkuru nelze přehlédnout a obdarovává blížence těmito talenty: praktičností, účelností a duševnem. Bleskově umí vyhledat přednosti a nevýhody a najít skvělé argumenty. Toto znamení dokončí i více rozdělaných věcí najednou, aniž by se musel rozkrájet. S nadhledem a bez potíží prolétávají životem.

Typického blížence poznáme už podle jeho elastické chůze a na tom, že je stále ve spěchu. Zajímavé je, že u jedinců narozených ve znamení blíženců najdeme více panen a paniců, jak u jiných znamení. Pravděpodobně nemají čas na svatbu. Jsou zvědaví a rádi navazují kontakty, život si musí nejprve vyzkoušet a nastudovat, předtím než se konečně rozhodnou. Podle mota „žij rozmanitě“ se řídí blíženci i v ostatních oblastech života. Rádi cestují, turizmu blíženec dříve nebo později propadne. O oblíbenost blížence se stará živé, vtipné a povzbuzující vyzařování, které blíženec rozšíří i na okolí. Kdykoliv a kdekoliv. Oproti tomu se moc často neřídí emocemi. Řídí se rádi hlavou. Za určitých podmínek jsou blíženci romantici. Milují věci ve stálém pohybu a nesnášejí nudu.

Typický blíženec planeta: Merkur element: vzduch princip: kontakt pól: mužský barva: žlutá části těla: ruce, ramena přednosti: flexibilita slabiny: povrchnost, rozervanost Blíženec 
 

Chcete přidat svůj názor?

Napsat komentář