Horoskopy: všeobecná typologie všech znamení

Všeobecná typologie Raka

Rak je „citlivá duše“. Není divu. Je ovlivňován Měsícem a tudíž je citlivý, přístupný a budí dobrý dojem, je to „břicho člověka“, které všechno přijímá netřízeně, a musí se psychicky vyrovnat se všemi pocity. To ho zraňuje a je citlivý.

Jasně, že se u něj objevuje několik ochranných opatření: pozornost, zdrženlivost a uzavřenost.

Typický rak se spoléhá na pravidla a na svoje pocity, s tím si vystačí. Vzhlíží k ochraně a bezpečí – je také připraven toto dávat jiným. Není tedy překvapující, že je láska hlavním tématem v životě raka. Ve věcech odevzdanosti, romantiky a jemnosti je perfektní. Bohužel v tomto znamení kvete silně bída v lásce, protože nechce darovat jen srdce, ale i jeho duši. Vysněný partner není ale přetěžovaný. V žádném případě, protože by nechtěl splnit rakova přání, ale protože stále tápe v temnotách a nejasnostech. Rak má sice dostatečné množství emocionálních potřeb, ale málokdy je vysloví… Ať je to jak chce. Vysněný domov a harmonický rodinný život jsou hlavní pojmy, které pro něho znamenají velké štěstí. Je jistým útočištěm, kde může zapomenout na drsný svět, a pro který musí všechno udělat. Nemusíme zdůrazňovat, že jsou raci věrní a přítulní partneři. Zlé jazyky tvrdí, že se „svírají“. Místo toho, aby podnikli něco dobrodružného, budou raději sedět doma. Na pracovišti oceňuje rak rodinnou atmosféru. Má potřebu ochrany a bezpečí, celým jeho životem se táhne smysl obdarovávat a být obdarováván.

 

Typický rak: planeta:Měsíc element: voda princip: oplodnění pól: ženský barvy: béžová, stříbrná, vodnaté barvy části těla: hrudník, horní část břicha přednosti: citlivost, vnímavost slabiny: náladovost, domýšlivost

Rak

Chcete přidat svůj názor?

Napsat komentář