Horoskopy: všeobecná typologie všech znamení

Všeobecná typologie Lva

Slunce, které je pramenem života na Zemi je současně hvězdou lvů. Toto znamení oplývá vitalitou, dynamikou a zvláště tím, že věří sám sobě. Lvi jsou skutečně hrdí na sebe a svoje schopnosti, ke kterým mají také důvod. Za předpokladu, že budou pozitivní vlastnosti kultivovány.

Všem lvům byly dány do vínku schopnosti vůdce a nároků na sílu, ale i velkorysost, laskavost a instinkt ochrany. Tak se stane, že lvi rozvíjí srdce pro slabší a ukřivděné. Lidé, které lvi vezmou pod svoje křídla, se nemusí už vůbec obávat. Toto znamení slunce má dost tepla (a často i finančních prostředků) pro všechny. Co ale vypovídá proti, lvi totiž milují, když jim vzdáváte úctu obdivem a pozorností.

To platí i v oblasti lásky. Jsou to partneři, kteří svého miláčka nosí na rukou a snášejí mu modré z nebe. Typičtí lvi se nenechají nikdy olumpačit a rozmazlují své milence jak mohou. Jak můžeme očekávat, jsou všichni lvi rození šéfové. To je taky hlavní důvod, proč tyto silné a náročné jedince najdeme tak zřídka v nižších pozicích. Lvi jsou obdařeni vytrvalostí a zdravou ctižádostí. Musí mít ještě tajný recept pro úspěch. Lev je také připraven nést odpovědnost nejen za sebe, ale i za druhé.

Typický lev planeta: Slunce element: oheň princip: oplodnění pól: mužský barva: zlatá, oranžová části těla: záda přednosti: odvaha, organizační schopnosti slabiny: hrdost, egocentrizmus

Lev

Chcete přidat svůj názor?

Napsat komentář