Horoskopy: všeobecná typologie všech znamení

Všeobecná typologie Vah

Váhy, vzdušné znamení Venuše, jsou všestranné, pohybové a milostné. Jejich vrozený šarm je pravdomluvný, je to nejsilnější zbraň všech typických vah, přičemž se ostatní vrstevníci spoléhají na svoje lokty. Jejich hlavním přáním je harmonie a vyrovnanost.

Uplatňují také diplomatické schopnosti, spontánní rozhodnutí u tohoto znamení budeme hledat těžko.

Předtím, než se váha rozhodne, musí se podívat na věc ze všech stran, pochybovat, přemýšlet, to jí bere mnoho času. Také u výběru životního partnera může dojít ke zdržení a k nerozhodnosti. Do doby, než váha dojde ke zjištění, zda je to ten správný, nebo ne, může být partner už dosti nervózní. A neuškodí, když opatrně pomůžete. Váhy mají vynikající chuťový smysl, smysl pro barvy a tvary. Nezřídka dává najevo svoje zájmy a talenty v práci, která má co do činění s krásou, módou a uměním. Jsou také neporazitelní jako zprostředkovatelé. Váhy rády a efektivně pracují v týmu, protože mají smysl pro společnost.

V soukromém životě platí to samé. Duševnost a kontakt s přáteli jsou typickými vlastnostmi vah. Toto znamení Venuše je předurčeno pro vznešené životní umění – to zahrnuje samozřejmě i lásku. Jedinci narození ve znamení vah jsou přátelští a mírumilovní. Kdyby na naší planetě žili jenom váhy, nebyly by zajisté už žádné války. Přestože nesnášejí hádky a disharmonii, umí bojovat. Ale pouze, pokud je to nezbytně nutné – a poté odejdou s okouzlujícím úsměvem.

 

Typické váhy planeta: Venuše element: vzduch princip: spojení pól: ženský barvy: světle modrá, růžová, námořnická modrá části těla: třísla, ledviny, kůže přednosti: diplomacie slabiny: nerozhodnost Váhy

Chcete přidat svůj názor?

Napsat komentář