Horoskopy: všeobecná typologie všech znamení

Všeobecná typologie Štíra

Kdo se neděsí ani smrti, ani ďábla a žije až na samé hranici? Štír. Tito lidé se chtějí a můžou udržet. Co patří k typické vlastnosti štíra: buď se pro něco nadchne, nebo vůbec. Boj přijímá s vášní, houževnatostí a ctižádostí. Těmito dary vybaven zvládá trvale všechny krize.

Základem pro štíra je dívat se na věci přímo z „gruntu“ – beze zbytku. Nemá skoro žádný smysl tomuto puntičkáři něco připravovat dopředu, stejně to neuzná. Neexistuje totiž moc tajemství, ve kterých by štír nebádal. On sám je a zůstane zcela neprůhledným. Vyznat se v něm je téměř nemožné. Stejně tak těžké je vysvětlit, co vlastně vykonává fascinace, která z tohoto znamení vychází.

To je právě v oblasti lásky nanejvýš zajímavé. Na podivné metodě se poplete štírovi nejen hlava (a srdce), stanoví si pevně svůj cíl a pak už neexistují žádné úniky. Se vší intenzitou, která je přiřčena tomuto znamení, není pochyb, že pocity jsou vyjadřovány nanejvýš bouřlivě a trpělivě.

Štír se vyznačuje odvážlivým nasazením od jedné věci k druhé. Protože se tyto bojovné „nátury“ nikdy nevzdají, určitě dotáhnout své plány a úlohy až do konce. Někdy to hraničí až se zarputilostí. Je zde nebezpečí, že se štíři sami přetíží.

Typický štír planeta: Pluto, Mars element: voda princip: přeměna pól: ženský barvy: červeno-černá, extrémně smíchané barvy části těla: pohlavní a vylučovací orgány přednosti: houževnatost, síla vydržet slabiny: fanatizmus, nerad dělá kompromisy Štír

Chcete přidat svůj názor?

Napsat komentář