Jak zahřát studené ruce a nohy?

Pomohou výtažky ze zázračné ginkgo biloby a pálivých čili papriček

Věčně studené ruce a nohy, to je problém, který dokáže znepříjemnit život v každém ročním období, a především v zimě, kdy chlad útočí na celé tělo. Instinkt velí sáhnout po teplých ponožkách či rukavicích, jenže tohle řešení je účinné jen zdánlivě. Mnohem lepší je zaměřit se na samotnou příčinu studených končetin a povzbudit periferní krevní oběh.
Jednoduše řečeno, zahřát organismus zevnitř. Spolehlivě to dokáže doplněk stravy GinkoPrim® Hot.
GinkoPrim® Hot dokáže zlepšit krevní oběh a prohřát organizmus díky unikátní kombinaci tří aktivních látek: ginkgo bilobě, hořčíku a kapsaicinu – účinné složce čili papriček.
Extrakt z gingko biloby podporuje žilní oběh a zlepšuje periferní oběh a pomáhá udržet dobré kognitivní funkce, výkonnost mozku a duševní pohodu u stárnoucích osob. Hořčík je nezbytný pro náležitou funkci nervové a svalové soustavy, navíc tvoří stavební složku zubů a kostí, podporuje energetický metabolismus a může přispívat k ochraně mozkových funkcí. Kapsaicin se nachází pouze v čili papričkách, posiluje termogenezi, což je proces, kterým buňky přeměňují energii v teplo. V kombinaci s ginkgo bilobou vede ke zvýšení teploty těla a rozšíření tepla do periferních částí. GinkoPrim® Hot je proto skvělou volbou pro všechny, které trápí studené končetiny, mají potíže s koncentrací, krátkodobou a dlouhodobou pamětí, bojují s duševní únavou nebo se snaží zpomalit proces stárnutí a udržet si co nejdéle mentální i psychickou svěžest.
Stačí jedna tableta denně! (Přípravek není vhodný u pacientů užívajících warfarin.)

Chcete přidat svůj názor?

Napsat komentář