Jaké jarní botičky? Dámská kolekce Lasocki. Inspirujte se!

Lasocki je již tradičně synonymem špičkové kvality a trendy designu. Dámská kolekce Lasocki jaro – léto 2013 představuje kromě klasických modelů společenských a městských lodiček na středním podpatku i lodičky s inovativně projmutým klínkem.

Kromě této “klasiky” nemohou samozřejmě chybět i vysoce sofistikované modely pro ženy, které se nebojí v módě experimentovat a přitom ocení klasickou eleganci.

Nejvýrazněji se v aktuálních trendech projevuje colorblocking. Zapomeňte však na neonové barvy, pro tuto sezónu se colorblocking nese v přírodních tónech hnědé, kombinované s jednou kontrastní barvou, nejčastěji s teplým odstínem červené nebo modré.
Setkáme se s ním u lodiček na štíhlém vysokém podpatku i na masivních páskových platformách. Zejména mladou generaci osloví inspirace rockem a motorkářskou módou.

Páskové boty na klínu i nízké sandály s výraznými kovovými cvočky budou hitem letošního jara a léta. Milovnice klasiky si jistě vyberou nestárnoucí dřeváky v inovativní podobě. V kolekci najdeme také kvalitní kožené tenisky vhodné na všechny volnočasové aktivity.

Lodičky na štíhlém podpatku a nízké platformě v decentní kombinaci tmavě hnědé a barvy cappuccina na party i do města. Cena 1499 Kč

Minimalistické kožené polobotky, v několika barevných provedeních s jemným prošitím, jsou dámskou odpovědí na pánskou klasiku. Cena 1199 Kč


Colorblocking v aktuálním podání neboli harmonické spojení odstínů hnědé a výrazné rudé. Páskový model na masivním klínu a platformě zaručuje své nositelce pohodlí. Cena 999 Kč

Perforované nízké kozačky z česané kůže jsou variantou teplé obuvi pro jaro a léto, která si i u nás získává stále větší oblibu. Cena 1499 Kč

Tradiční balerínky v originálním ozdobném provedení a v letos velice moderní žluté barvě. Cena 899 Kč

A jaro může začít!

Chcete přidat svůj názor?

One Response to Jaké jarní botičky? Dámská kolekce Lasocki. Inspirujte se!

  1. alzbeta1970 says:

    Já si na jaro vybírám jedině nízké kozačky.Přijde mi to asi nejvíce optimální vzhledem k tomu jak je proměnlivé počasí. Člověk neví jestli bude rozjímat na lavičce sluníčko a nebo utíkat před deštěm.

Napsat komentář