Jakým směrem umístit postel?

V jakém místě budete mít pokoj, může být určitým způsobem omezeno, ale jak umístíte postel, to záleží více méně na vaší volbě. Směr, kterým máte danou postel, má vliv na celý váš život stejně jako i na to, jaký máte spánek.

V ideálním případě postavte svou postel do osy, která prochází středem vašeho bytu, a tak, aby vaše postel ukazovala žádaným směrem.

Hlava směřuje k severu – Tento klidný směr může pomoci těm,kdo trpí nespavostí, ale může rovněž způsobit, že celý váš život bude příliš tichý. Je to směr vhodný pro starší lidi, protože zvyšuje pocit klidu a duchovnosti, a stejně tak je vhodný pro malé děti, které se často budí ze spánku.

Hlava směřuje k severo-východu – Tento směr je dobrý pro spánek příliš ostrý a pronikavý. Může způsobit, že se budete pokaždé cítit podráždění a budou vás strašit noční můry. Možná to zlepší vaši motivaci, ale neradíme vám, abyste spali s hlavou tímto směrem příliš dlouho.

Hlava směřuje k východu – Tato poloha je ideální pro mladé lidi, protože mají pocit, že všechno mají teprve před sebou a nic se jim nemůže stát. Je to dobré pro budování kariéry, ambice   a pro uspořádání svých věcí. Rovněž je to dobré pro růst a dělá to život aktivnějším.

Hlava směřuje k jiho-východu – Dobr komunikace a rostoucí kreativita jsou zisky, které můžete očekávat, budete-li spát  hlavou tímto směrem. Podporuje růst a aktivnější život. ale mírnějším způsobem než východní strana.

Hlava směřuje k jihu – Její velká energie a ohnivá podstata znamená, že tento směr neprospívá hlubokému spánku. Může vést i k bouřlivým hádkám s možným rizikem separace. O když zvyšuje vášně, spěte tímto způsobem pouze krátce.

Hlava směřuje k jiho-západu – Toto je pozice, která znamená mnohem mírumilovněji vztahy, ale může způsobit, že se cítíte daleko obezřetněji. Může také znamenat, že jestliže budete spát s nohama směrem na severovýchod, osa, kterou svírá severovýchod a jihozápad, může učinit váš život nestabilním.

Hlava směřuje na západ – Tento směr znamená dobrý spánek a všeobecné uspokojení, a dokonce může zlepšit finanční příjmy a milostný život. Nicméně spokojenost může vést k lenosti a nízké motivaci, takže západ se hodí víc pro ty, kdo mají pevnou pozici v práci i doma.

Hlava směřuje k severo-západu – Tento směr je spojený s vůdčí úlohou a schopností ovládat. Podporuje delší, hlubší spánek a hodí se pro starší lidi, kteří mají zkušenosti a dokáží využít autoritu moudrým způsobem. Doporučeno pro rodiče.

Chcete přidat svůj názor?

Napsat komentář