Magická pyramida krásy

 

Ať chceme nebo ne, stárnutí zkrátka nezastavíme, ani kdybychom se rozkrájeli. Můžeme jej ale oddálit, nebo již existující vrásky a povislou kůži odstranit. Ptáte se jak?

Pomůže vám takzvaná pyramida krásy. Jak už sám název napovídá, jedná se o několik procedur estetické dermatologie, které se vzájemně doplňují. Řeč je zde o kombinaci radiofrekvenčního liftingu, mezonití a omlazení vlastní krevní plazmou, která dokáže vykouzlit dokonalou mladistvou tvář.

Základem je dostatek kolagenu

Základ pyramidy krásy tvoří neinvazivní radiofrekvenční lifting obličeje Thermage, který navrací pokožce věkem ubývající kolagen a zpevňuje ji zevnitř. Na kůži při něm působí radiofrekvenční energie, která je velmi přesně zacílena na kolagenová vlákna. Tepelnou stimulací vlákna opětovně posilují a buňky vytvářejí velké množství nového kolagenu, který pokožku na dlouhou dobu (dokonce na několik let) zpevňuje a zpružňuje. Tato unikátní metoda je rychlá, vysoce účinná a bezbolestná. Dokáže si poradit s vráskami, váčky pod očima, pokleslými víčky i povislou kůží na obličeji a v dekoltu.

Kůži napnou neviditelné nitky

Působení gravitace je nemilosrdné a kvůli ní vzniká jedno z nejčastějších trápení stárnoucích žen – povislá kůže. Řešení přinášejí tzv. mezonitě, speciální biokompatibilní nitě, které se zavedou do pokožky ve směru vrásek a hlubokých rýh. „Síť z těchto nití funguje jako opora pleti a stimuluje kůži v místě zavedení k větší produkci kolagenu. Ten vyplňuje existující vrásky a omlazuje pleť. Po šesti měsících váš organismus nitě odbourá a ty se úplně rozpustí. Výsledkem je vytvořená kolagenová kostra, která pleť dále vypíná,“ vysvětluje MUDr. Helena Reisingerová z kliniky Mediestetik. Pro tento zákrok není potřeba, abyste si brali v práci dovolenou, nebo snad rušili jakékoliv schůzky. Po mikrojehličkách, jimiž se nitě při povrchové anestezii aplikují, totiž nezůstávají žádné stopy. )ý

Buněčný opravář

Svrchní vrstvy pleti nejlépe rozjasní a ozdraví terapie gelovou plazmou RegenPlazma. Lékař při ní odebere pacientovi malé množství krve a odstředí z něj plazmu obohacenou o krevní destičky. Ta umí fungovat jako náruživý buněčný opravář a vdechne vašemu dekoltu a obličeji opětovné mládí. Pleť se stane na pohled i na dotek vypnutější, jemnější a vypadá zdravěji. Je však potřeba vzít na vědomí, že gelovou plazmu s vysokou koncentrací regenerace schopných buněk je možné získat jen pomocí originální technologie vyvinuté ve Švýcarsku. Tu v Česku používají pouze specializované kliniky. Ošetření je rychlé a bezbolestné. Oproti jiným omlazujícím metodám je navíc unikátní ve schopnosti přirozené obnovy pleti na buněčné úrovni, nepoužívá totiž žádné chemické látky.

 

Chcete přidat svůj názor?

Napsat komentář