Nahlédněte do soukromí celebrit

Celebrity se předhání v prodeji luxusních bytů a vil. Kdo by nechtěl alespoň na okamžik nahlédnout do okázalých sídel. Kromě architektonických skvostů se na atraktivní adrese mnohdy nachází i venkovní a vnitřní bazén, sauna, promítací sál, tenisový kurt či posilovna. Součástí přepychových sídel je nejednou i komplex odpočinkových a obývacích pokojů, koupelen a ložnic. Podívejte se na domovy českých i zahraničních osobností.

Pro prodej bytu v centru Prahy se rozhodl podnikatel Josef Kokta. Přepychové prostory o rozloze 131 m2 jsou k dispozici již několik měsíců za necelých dvacet milionů korun.

Luxusní vilu za dvojnásobnou částku prodává fotbalista Tomáš Řepka a modelka Vlaďka Erbová. Jedná se o opravdový skvost. Stavba byla dokonce oceněna v soutěži O nejlepší cihlový dům pro příští tisíciletí.
Další celebritou, která se rozhodla pro prodej nemovitosti, je modelka Agáta Hanychová. Rekonstruovaný dům s bazénem nabízí za osm miliónů.
Pozadu nezůstaly ani zahraniční celebrity. Hodnota jejich příbytků stoupá do závratných částek. Kanadský herec a komik Jim Carrey se rozhodl opustit dům v Malibu. Novému majiteli ho předá za celých tři sta miliónů korun. Neobyčejný dům u písečné pláže nabízí hned několik koupelen a ložnic. Kromě bohaté zahrady je k dispozici i speciálně řešená střecha se slunečnou terasou a vířivkou.

Ostrovní zámek v Québecu s rozlehlými pozemky prodává Céline Dion za necelých třicet miliónů kanadských dolarů. Sídlo ve francouzském normandském stylu se rozprostírá na rozloze osmi hektarů, obytná plocha má přitom téměř dva a půl tisíce metrů čtverečních. Zámek nabízí zpěvačka spolu s hospodářskými budovami, nábytkem i uměleckými díly. Kromě dvoulůžkových apartmánů se zde nachází i vinný sklípek s degustační místností.

Vilu za téměř sto třicet milionů prodává i Robert Pattinson. Pozemek o rozloze šesti tisíc metrů čtverečních se nachází v losangeleské lokalitě Los Feliz. Kromě krásných obytných prostor je v bývalém sídle britského herce k dispozici i promítací sál pro sto padesát lidí, bazén, ale i přenádherné zahrady.

Na to v jakém přepychu a luxusu bydlí movití lidé i na co se zaměřit při hledání bydlení a jak najít ten pravý domov, se můžete podívat v pořadu Lovci realit, který vysílá stanice Fine Living každý den v 14:10 a 20:35.

Chcete přidat svůj názor?

Napsat komentář