Nejkrásnější sexy nohy showbusinessu

Sexynožky showbusinessu? Beyoncé trhá rekordy!

Ke krásným ženám patří neodmyslitelně také dokonale štíhlé a dlouhé nohy. Která z celebrit má ale nejkrásnější nohy na světě? Je to snad božská Jennifer Lopez, smyslná kráska Beyoncé nebo topmodelka Adriana Sklenaříková, jejíž nohy měří rekordních 126 cm? Posuďte sami!

Štíhlé, pevné a dokonale vypracované, přesně takové jsou nožky slavných celebrit. Žádná z nich ale nemá své dokonalé křivky zadarmo. Ke štíhlým nohám, pevným stehnům a vypracovaným lýtkům patří bezpochyby i tvrdá dřina v posilovně. Samozřejmostí jsou pak vysoké podpatky, ve kterých štíhlé nohy vypadají prostě božsky.

Proslulé a dokonalé nohy vlastní zpěvačka Beyoncé, která je velkou profesionálkou. Téměř celé své turné tráví na vysokých podpatcích oděná do sexy korzetů. „Během celého koncertu jsem tak zabraná do choreografie, že si bolest nohou vůbec neuvědomuji,“ říká zapálená zpěvačka, která se svými sexy nohami proslavila stejně, jako energická Tina Turner. „Ráda ukazuji svoje nohy a štíhlý pas, ale nepatřím mezi lidi, kteří nemusejí na postavě tvrdě dřít. Nemohu jíst, co chci a nemohu si dovolit vynechat posilovnu,“ přiznala zpěvačka v rozhovoru pro americký časopis Self.

Své dokonalé nohy a největší hity předvede zpěvačka naživo již 3. února 2013 na velkolepé společenské a sportovní události roku zvané SuperBowl, kterou bude živě vysílat pro příznivce amerického fotbalu i této kakaové krásky stanice Sport 1 s českým komentářem. Zpěvačka “Single Ladies” zazpívá v Mercedes-Benz Superdome v New Orleans a zařadí se tak po bok velikánů Michaela Jacksona, Prince, Diany Ross, U2 a Madonny, která si dala SuperBowl v loňském roce. Podle posledních informací by měla Beyoncé na SuperBowlu představit nový singl.

Pozadu s vypracovanými, sexy nohami nezůstává ani zpěvačka a herečka Jennifer Lopez. „O své nohy pravidelně pečuji a jsem přesvědčena, že by to měla dělat každá žena,“ nechala se nedávno slyšet Jennifer Lopez, která na své nohy používá speciální cviky zaměřené na posílení malých svalových skupin.

Nohy až do nebe. To platí u modelky AdrianySklenaříkové, která se s krásnými nohami už narodila. Její předlouhé nohy měří neuvěřitelných 126 cm a zapsala se s nimi do Guinessovy knihy rekordů v roce 1998. Modelka sama přitom měří 185 cm.

Chcete přidat svůj názor?

Napsat komentář