Osm tipů, jak být moderní ženou!

Po čem v životě nejvíc toužíme? Chceme být krásné, nekonečně dlouho mladé a šťastné. K tomu poslednímu nám může dopomoci několik tipů, jak si život usnadnit a umět se potěšit díky moderním vymoženostem. Tak směle do toho!

1)      Naučte se ovládat svůj účet přes telefon. Finanční transakce patří k našemu dennímu chlebu. Nainstalujte si do svého chytrého telefonu aplikaci, s jejíž pomocí budete moci ovládat svůj účet. „Zneužití se nemusíte obávat, u každé transakce musíte zadávat PIN, který víte jenom vy. Pokud ztratíte telefon, službu je možno okamžitě deaktivovat,“ komentuje trend smartbankingu Pavla Hávová, mluvčí ČSOB.

2)      Buďte multikulturní! Využívejte kulturních rozličností pro svůj prospěch a v neposlední řadě pro svůj přehled. Naplánujte si s kamarádkou vyzkoušení degustačního menu v japonské restauraci, přítele pozvěte do francouzského institutu na oceněný film. Pokud ráda experimentujete, vyzkoušejte netradiční pedikúru prostřednictvím malých rybiček. Možností máte opravdu přehršel, záleží jen na vás!

3)      Používejte moderní komunikátory! Aplikace do telefonu jako Viber nebo Whatsup vám umožní bezplatné zasílání obrázků a textových zpráv. Jsou zdarma, tak proč už je nemáte?

4)      Rozmazlujte se pomocí moderních forem relaxování. Pokud patříte mezi konzervativní povahy a sauna s bazénem jsou pro vás nejvíc, vychutnejte si medovou saunu, čokoládovou masáž nebo vířivku. Ráda tančíte a chodíte na jógu? A slyšela jste už o dance-józe, která tyto dva směry spojuje? S moderními tanečními styly se v poslední době snad roztrhl pytel!

5)      Využívejte slevových serverů! Všichni víme, že ne každá sleva je opravdu slevou. Vy jste ale moderní chytrá žena a vždy se předem podíváte na recenze ostatních uživatelů, jestli to, co chcete pořídit, opravdu stojí za to.

6)      Shopujte na zahraničních serverech! Nakupování přes internet v současnosti zažívá velký boom. Není se čemu divit, nakupovat tak můžete po celém světě a na rozdíl od koupě v kamenných obchodech můžete zboží také do dvou týdnů bez udání důvodu vrátit. Co k tomu potřebujete? Jen platební kartu s povolenými internetovými platbami a přístup k internetu. Aby bylo vaše online nakupování bezpečné, využívejte obchodníků, kteří nabízí platbu kartou přes tzv. 3D secure technologii (poznáte dle loga při zadávání údajů karty). “Tento systém umožní potvrdit platbu kódem, který vám přijde na mobilní telefon,” říká Peter Demjanovič, ředitel útvaru Karty ČSOB a Ery.

7)      Aplikace v telefonu dneska mohou pokrýt až překvapivě širokou škálu vašich potřeb. Ať už se jedná o zrcátko, svítilnu, přehled kulturních akcí nebo upozorňování na nabídky levných letenek. Investovat musíte jen svůj čas, abyste takovou aplikaci našla a šup s ní do telefonu.

8)      Tento bod je pro Hi- tech fanynky. Sledujte novinky společnosti Google a zařaďte je do svého života. To znamená, že můžeme mít na svém účtu na gmailu archivovaný seznam čísel z telefonu, s přítelem sladěný online kalendář a fotky spravovat přes šikovný program Picasa.

Chcete přidat svůj názor?

Napsat komentář