Povánoční detoxikaci organismu podpoří vybrané druhy zeleniny a ovoce

Zimní očista s čerstvými šťávami Vitaminátor

Téměř každý z nás to zná. Vánoce a novoroční oslavy jsou obdobím volna a blahobytu, kdy svému tělu dopřáváme poctivé domácí cukroví, smažené pokrmy, ovocné punče a další kalorické bomby. V mezičase se věnujeme lenošení na gauči či sledování pohádek. Na aktivní pohyb nezbývá čas nebo se nám prostě jen nechce. V novém roce pak nevěřícně sledujeme ručičku na váze a těžce dopínáme oblíbené kalhoty.

Řešením je předjarní detoxikace organismu, jejímž základem je především kompletní změna jídelníčku podpořená 100% přírodními šťávami Vitaminátor v kombinaci jablko a vybraný druh zeleniny.

K detoxikaci i obohacení každodenní výživy jsou vhodné přírodní šťávy Vitaminátor, které kombinují příchuť jablka s vybraným druhem zeleniny. Díky jablkům jsou šťávy sladší a bohatší a chuť zeleniny je vhodně vyvážena. Ideální variantou je začít ráno se šťávami Vitaminátor ve variantách jablko – celer, jablko – petržel, jablko – rajče nebo jablko – červená řepa. Již 2 decilitry šťávy vypité nalačno pomohou skvěle nabudit metabolismus. To je zásadní nejen pro správné nastartování detoxikace, ale i pro bezproblémový chod trávicího systému.

A jak konkrétně prospějí Vašemu zdraví zeleninové šťávy Vitaminátor?

Jablko – červená řepa
Červená řepa obsahuje látky s protirakovinnými účinky, důležité kyseliny a minerální látky, jako je draslík, fluor, hořčík, jód, kobalt, křemík, mangan, měď, selen, vápník, zinek a železo. Dokáže správně regulovat krevní oběh i trávení. Léčivé účinky má i na ekzémy a zvyšuje kvalitu vlasů. Je výživná, posiluje organizmus, v zimním období pomáhá při léčbě chřipky a nachlazení

Jablko – celer
Celer obsahuje celou řadu vitamínů – zejména skupiny A, B, C, E a K – a minerálů (draslík, hořčík, chróm, sodík, vápník, železo, zinek a jód). Díky svému složení má povzbuzující účinek na zažívání, neutralizuje volné radikály, reguluje krevní tlak i oběh. Díky bohatému obsahu draslíku zklidňuje nervy a zbavuje pocitu stresu. Je vynikající složkou redukční diety.

Jablko – petržel
Petržel má pozoruhodné léčivé a detoxikační účinky, dokáže účinně čistit krev a zlepšovat okysličení buněk. Obsahuje jedinečnou kombinaci živin a silicovou směs s výraznými protirakovinnými účinky. Díky flavonoidům působí silně antioxidačně. Je výrazně močopudná, čímž zlepšuje funkci ledvin a pozitivní vliv má i na zažívání. Zlepšuje střevní mikroflóru a odbourává pocit nafouknutého břicha.

Jablko – rajče
Rajče obsahuje lykopen, který je jedním z nejvýznamnějších antioxidantů, jenž chrání tělesné buňky před volnými radikály. Je bohaté na betakaroteny a vitamín C. Slouží také jako zdroj chromu a draslíku. Má vysoký podíl vlákniny a téměř žádný tuk, ideálně se tedy hodí na všechny redukční a očistné diety. Kromě blahodárného účinku na trávení zlepšuje kvalitu pokožky a působí proti infekcím.

Čerstvé šťávy Vitaminátor se mohou pochlubit zcela přírodním původem – neobsahují žádná barviva, cukry ani konzervanty. Na rozdíl od většiny džusů jsou husté a absolutně neředěné. Navíc jsou baleny do unikátních plastových vaků se speciálním ventilem bez přístupu vzduchu, který zaručuje dlouhou trvanlivost. Pro lepší manipulaci je vak umístěn v kartonové krabici. Cena 2litrového balení je 121 Kč, u 3litrového 167 Kč a u 5litrového 255 Kč. Všechny produkty lze zakoupit přímo na e-shopu společnosti na adrese www.vitaminator.cz

Chcete přidat svůj názor?

Napsat komentář