Projekt „Balíme kalendáře“ Proč nepřispět koupí kalendáře na dobrou věc?

Vydavatelství Scrumage s. r. o., které se zabývá vydáváním kalendářů a jiných vydavatelských projektů zaměřených na původní autorskou tvorbu českých ilustrátorů, spolupracuje při prodeji svých produktů s neziskovkou Etincelle, o. s. zaměstnávající lidi s postižením. Objednávkou kalendářů v e-shopu www.klikakup.cz  tak kupující dají práci handicapovaným zaměstnancům tohoto sdružení, kteří objednanou zásilku zabalí a odešlou.

Těší nás, že jsme vytvořili projekt, díky kterému mohou mít naši zákazníci dobrý pocit, že podpořili smysluplnou věc.
Během října je navíc na tomto webu nákup Školního rodinného kalendáře 2012 – 2013 a Krásného kalendáře 2013 výrazně zvýhodněný (jen 159 Kč)

Školní kalendář 2012 – 2013 – letošní novinka!
Týdenní plánovač od září do září díky přehlednému plánování pomůže rodinám vyvarovat se kolizím v plánování společného času. Kalendář navíc zabaví celou rodinu zeměpisnými kvízy a děti se díky linorytům Petry Cífkové poutavě a nenásilně seznámí se zajímavými místy v České republice. Stolní kalendář lze pověsit také na zeď, i jako vkusnou dekoraci interiéru.

Domácí rodinný kalendář 2013
S nejprodávanějším rodinným kalendářem je plánování hračka. Pro přehlednost má každý člen rodiny svoji kolonku a nikomu nic neunikne. Autorkou výtvarného pojetí kalendáře je opět Petra Cífková. S jejími rozpustile nápaditými linoryty prožijete s dětmi další rok „v pohybu“. Domácí rodinný kalendář je skvělým pomocníkem, ale i pěkným dárkem pro přátele.

Krásný kalendář 2013 – novinka na trhu!
Proč si nezpříjemnit každodenní rutinu a plánování času pohledem na trochu té krásy? Krásný kalendář na rok 2013 s původními autorskými ilustracemi Andrey Tachezy Vás nechá každý den snít. Každým týdnem Vás navíc provede jeden citát inspirativních osobností, který vás třeba motivuje nebo jen tak pohladí na duši. Stolní kalendář, který lze zavěsit na zeď, určitě potěší i jako dárek.
Malá ochutnávka z citátů:
„Snění nikdy nikomu neublížilo, když k tomu nepřestával pracovat, aby realizoval tolik snů, kolik je jen v jeho silách.“ Frank Winfield Woolworth
„Přijmi tento den, jak ti je dán, a nepotýkej se s tím, co nelze napravit…“ Antoine de Saint Exupéry

Motivační knížky
Není lepší děti místo trestů pozitivně motivovat? A právě k tomu slouží naše motivační knížky, do nichž si děti za odměnu lepí samolepky po dobu 11 týdnů – ať už si uklidily pokoj, pomáhaly s mytím nádobí, pravidelně si čistily zuby nebo cvičily logopedii. Knížky jsou opět ilustrovány Petrou Cífkovou a Andreou Tachezy.

Umělecké omalovánky 1930
První lekce estetiky, které děti (ani rodiče) neodolají. Jde o ojedinělý autorský projekt Andrey Tachezy a Petry Staňkové, který přiblíží dětem vstřícnou a zábavnou formou české umění napříč dekádami 20. století. Ideální pro děti od 3 let.

Všechny naše novinky naleznete již nyní v e-shopu www.klikakup.cz

Chcete přidat svůj názor?

Napsat komentář