Roztrhané trenky nebo fungl nové prádlo? Co ukrývají Češi pod kalhotami

Jiný kraj, jiný mrav. Překvapivě to platí i v případě nákupu pánského spodního prádla. Myslíte, že o svůj vzhled pečují víc Pražáci, Brňáci nebo Ostraváci? Kdo z nich chodí v roztrhaných ponožkách a komu záleží i na nejmenším detailu jeho outfitu?
Děravé ponožky a vytahané trenky jsou bohužel pořád standardem českých mužů.  Známá pravda, že muži neradi nakupují, platí u spodního prádla dvojnásob. V době internetu sice mají práci značně usnadněnou, ale stejně se mnozí nezdráhají natáhnout ponožku s dírou na palci nebo staré slipy, které jim koupila maminka před deseti lety.

Ze statistiky, kterou dal dohromady tým e-shopu ChlapskaZasilka.cz, vyplývá, že zájem o spodní prádlo se napříč republikou značně liší. Kde tedy najdete pány elegantní na první i druhý pohled a kde odpudivé lajdáky? „Nejvíc spodků kupují muži z Prahy, Brna a Středočeského kraje, kteří se mnohem víc starají o svůj vzhled,“ prozrazuje Martin Březina z Chlapské zásilky. Naopak spodní prádlo, které už je dávno za zenitem, najdeme nejčastěji v šatníku mužů z Moravskoslezského, Ústeckého a Karlovarského kraje.

V pondělí nové trenky!
Které dny muži nejčastěji nakupují? Podle výzkumu se nejvíc objednává spodní prádlo v pondělí. „Přes víkend totiž manželka pere a pravidelně vyhazuje některé pravěké kousky. Tak pak v pondělí musím objednávat nové,“ postěžoval si jeden z respondentů výzkumu, pan Radek z Jeseníku.

„Největší aktivitu zaznamenáváme ráno v devět hodin a pak v sedm večer. Tedy v době, kdy muže napadne vyměnit si trenky, ale jaksi není za co,“ říká Ondřej Macků, který kromě Chlapské zásilky pravidelně mapuje celý segment e-shopů s pánským spodním prádlem a kosmetikou pro muže.

Co maskují Ostraváci?
Pánská kosmetika se na rozdíl od prádla prodává nejčastěji v sobotu okolo páté hodiny odpolední, kdy se muži zajímají o svůj vzhled více než jiné dny. Chystají se totiž na párty nebo romantickou večeři s partnerkou a k vlastnímu údivu zjišťují, že jim zásoby kosmetiky docházejí.

„Zajímavé je, že zatímco z Moravskoslezského kraje chodí nejméně objednávek spodního prádla, právě z této oblasti muži berou enormní množství kosmetiky a parfémů,“ poodhaluje na závěr Březina. Že by se muži z Ostravy a okolí snažili něco maskovat?

Tip:
Pohodlné a sexy dámské i pánské spodní prádlo www.venive.cz

Chcete přidat svůj názor?

Napsat komentář