Simona Krainová se stala partnerkou a ředitelkou nové modelingové soutěže

Mladé dívky v Čechách a na Slovensku, které touží stát se modelkou, budou mít v příštím roce novou příležitost dosáhnout svého snu. V obou zemích bude totiž probíhat první ročník nové soutěže Czechoslovak Topmodel, kterou už na konci září spustí agentura Czechoslovak Models.

Simona Krainová se po náročných povinnostech v rámci Prague Fashion Weekendu vrhla hned do dalšího projektu, jehož bude nejen ředitelkou, ale i tváří. Vzhledem ke svým zkušenostem topmodelky na zahraničním i domácím trhu chce nejen řídit projekt, ale zároveň s dívkami, které agentura vybere, i aktivně pracovat.

Castingy se uskuteční v září a říjnu příštího roku celkem v 11 městech v ČR a SR. „Obrací se na mě spousta dívek s prosbou o radu, jak se stát úspěšnou modelkou, proto jsem velmi ráda, že mohu předat své letité zkušenosti v této branži mladým a nadějným lidem a pomáhat jim v realizaci jejich snu. Moc se na ně všechny těším a věřím, že i oni uvítají tuto velkou šanci, protože slibuji, že pokud uspějí, budou v rukou opravdových profesionálů,” řekla k projektu ředitelka Czechoslovak Topmodel Simona Krainová.
Přípravy jsou v plném proudu. Web k projektu agentura Czechoslovak Models spustí už na konci září, na konec října se pak chystá tisková konference.Czechoslovak Models

Palác Adria, Národní 40, Praha 1, www.czmodels.cz
http://cs-cz.facebook.com/Czechoslovak.Models

Chcete přidat svůj názor?

Napsat komentář