Spoře oděná Nikol Moravcová řádila v arabském světě!

Sex ve městě po česku, přesně tak by se dal nazvat první společný trip partičky slavných kamarádek z lifestylového blogu „BlogesRobes“, které se vydaly na dovolenouv Dubaji, kde oslavily tříleté „výročí“ spolupráce. Supermoderní město jim učarovalo natolik, že se jim vůbec nechtělo zpět! Však komu také ano…Během pobytu totižokusily lahůdky z menu samotného GordonaRamsayho, užívaly si luxusních delikates, ale na jedno však zapomněly, dodržovat místní módní a společenský usus.

 

Pohádková dovolená, o které se každé partě holek může jenomsnít, začala koncem září ve velkém stylu. Známé trio Nikol Moravcová, Michaela Štoudková a Kristina Poliček  totiž do Dubaje letělybusiness třídou, která jim zaručila ten nejlepšíkomfort. Nejčastěji do Dubaje létají dvě společnosti, FlyDubai a Emirates, vyhlášená aerolinkou roku 2014. Holky se prolétly s první z nich. Po bezproblémovém přistánínasedly do taxi směrjeden z nejluxusnějších hotelů města, Atlantis The Palm,který je postavený na uměle vybudovaném ostrově ve tvaru palmy.  „Na pokoji na nás čekalo červený víno na přivítanou, čerstvé ovocea neskutečný výhled na celé město,“ popisují holky na svém blogu.

Mělo to však jeden háček, div, že jedna jak druhá neokusily arabské právo šaría. Holky se totiž městem producírovaly v sexy šatech, s odhalenými rameny a na minimálně deseticentimetrových podpatcích! Nejodvážnější byla Michaela Štoudková, která v modrých mini šatech vystavovala své dokonalé křivky na obdiv.

Naštěstí se dívky pohybovaly převážně v obřím hotelovém komplexu, který je dokonce vybaven vlastním aquaparkem a svým hostům nabízí opravdu pestré vyžití. Na rozdíl od svého „kolegy“ Burj Al Arab, postaveného do tvaru plachetnice, je vchod do Atlantis the Palm volně přístupný, proto mohlo být otázkou času, kdy se dostanou do hledáčku nějakého místního obdivovatele.

 

Blogerky samozřejmě nevynechaly luxusní hotelovou Spa, masáže a hlavně místní Nasimi restauraci, kde na ně čekalo menu složené z darů moře, které šéfkuchař připravuje na rozpálené plotýnce přímo před zraky hostů. Holky si nechaly podstrojovat ty nejvybranější speciality jako krevety, ústřice, humra nebo kalamáry s lanýžovou omáčkou.

A jak na pláži co nejlépe reprezentovat? No přeci v plavkách v barvě státní trikolóry! To aby měli cizinci jasno, odkud tahleModesRobes partička pochází!

Třešničkou na dortu pak byla návštěvunejnovější hotelové restaurace, kde okusily meníčko sestavené kuchařským guru a hvězdou britského Ano, šéfe!, GordonemRamsaym.

Už se těšíme, kam tahle povedená partička vyrazí příště!

Chcete přidat svůj názor?

Napsat komentář