Sportovní styl oblečení do města? V roce 2015 naprosto v pořádku!

Rok 2015 se nebojí odvážných výzev. A jednou z nich je i sportovní styl, který se stále více a více dere do popředí a začíná převládat v ulicích měst. Dnes ho potkáte na každém rohu. Není divu, sportovní oblečení je pohodlné, volné a díky zásahu módních návrhářů i velice trendy a chic. A navíc v něm bude vypadat svěže a mladě!


Už dávno neznamená sportovní oblečení jen spartakiádní tepláky a cvičky. Vidíme úžasnou nápaditost, která se snoubí se smyslem pro pohodlí. Sice potkáme dámy v teplákách, ale ty tepláky mají šmrnc a styl. Stačí je doplnit krásnými lodičkami a z tepláků se stane záležitost hodna přehlídkových mol. Sousloví sportovní elegance dostává zcela jiný rozměr. Samozřejmě si pro inspiraci nemůžete jít do supermarketu v den, kdy se mění akce. To vás sportovní elegance opravdu nijak neokouzlí, ba právě naopak. Potom totiž nebudete vědět, jestli smekat klobouk před nevkusnou kreativitou, nebo odvahou vzít si takový model na sebe.

Není umění obléct se do jedné známé značky od hlavy až k patě. Podstata sportovního stylu tkví v zakomponování pár kousků do zcela běžného elegantního oblečení. Nebojte se vzít si třeba nějakou z takových barevných sportovních podprsenek místo crop topů nebo jen tak pod sako (nehledě na to, že podprsenky bez kostic jsou velice pohodlné J). Lodičky si nazujte k teplákům nebo si oblečte oversized mikinu na jógu a k ní skinny džíny. Uvidíte, že se budete cítit skvěle.

Hit roku 2015 – bezpochyby sportovní boty

Myslíte si, že nosit sportovní boty k šatům je totální nesmysl? Tak vás teď rádi vyvedeme z omylu. V zámoří momentálně největší hit! Stačí si prolistovat pár stran světových bulvárních časopisů a budete žasnout, v čem se celebrity ukazují ve společnosti. Běžecké boty se staly módním hitem. Na ulicích je běžně vídáme již několik let, ale až nyní se staly opravdovým módním hitem a žádaným artiklem. A čím barevnější, tím líp!

 

 Zdroj fotografií: www.otto-shop.cz

Chcete přidat svůj názor?

Napsat komentář