Týdenní horoskopy od 3.12. do 9.12.2012

Vypracovala Naďa Šmídová
http://horoskopynadasmidova.mysteria.cz/

Beran (21.3. – 21.4.)
První znamení zvěrokruhu, základní ohnivé.
Vládcem znamení je Mars – polarita Yang
Na přílišnou slovní žoviálnost si dejte pozor hned zkraje týdne. Vy něco pronesete v žertu, jenže on vás někdo chytne za slovo, a může z toho být pořádný malér. Naštěstí se od středy do pátku věnujete na plno své práci, ale i tam vás může dohnat vaše prostořekost z počátku týdne. Někdo z kolegů vám to bude pořád připomínat. Víkend věnujte své drahé polovičce, zábavě, hlavně se nevracejte myšlenkami k událostem z minulých dnů. Začali byste zpytovat svědomí, a v neděli večer si uvědomíte, že jste unavení psychicky i fyzicky k padnutí.

Býk (22.4. – 21.5.)
Druhé znamení zvěrokruhu, fixní zemské.
Vládcem je zde Venuše – Jitřenka – polarita Yin
Počátkem týdne vsaďte na rozhodnost, jinak se okolo nedůležité finanční záležitosti budete motat jako v bludném kruhu ještě uprostřed týdne. Od středy do pátku budete velkou oporou pro rodinu. Humorem a zlehčováním případných problémů pomůžete zejména seniorům vyplout z menší předvánoční deprese. Víkend strávíte procházkami na adventních trzích, zajdete si i na koncert. Máte-li děti, vydejte se v sobotu nebo v neděli na nákup dárků, protože intuitivně vyberete věci, kterými jim splníte jejich tajné přání.

Blíženci (22.5. – 21.6.)
Třetí znamení zvěrokruhu, proměnlivé vzdušné.
Vládu drží Merkur – polarita Yang
Až do středy se snažte zaplatit všechny složenky, a až poté se vydejte na nákupy dárků. Když zvolíte obrácený postup, budou vás i ve snech strašit finanční resty ještě během víkendu. Ve dnech okolo čtvrtka se věnujte rodičům, a udělejte i nemožné, aby v rodině byly zachovávány tradice, a to i na úkor vašeho intimního, partnerského života. Všichni budou rozlítaní, budou mít snahu spíš se věnovat cizím lidem, potažmo svým kamarádům, přátelům, takže jim budete muset připomenout že je advent, a rodina by měla držet pohromadě.

Rak (22.6. – 21.7.)
Čtvrté znamení zvěrokruhu, základní vodní.
Vládce Luna – polarita Yin
Počátkem týdne se vydejte na nákup dekoračních předmětů. Vyberete to nejlepší z nabídky, a váš byt se bude přímo blýskat luxusní a přitom velmi vkusnou vánoční výzdobou. Uprostřed týdne se snažte v zaměstnání vyhýbat ostřejším diskusím. Práci totiž za vás nikdo neudělá, a když se začnete zapojovat do hádek, pouze tím ztratíte drahocenný čas, a svoje pracovní povinnosti budete muset dohánět po večerech. Ve dnech víkendu budete muset improvizovat. Pro klid v rodině mějte po ruce recepty s minutkami, protože vám patrně bouchne trouba.


Lev (22.7. – 22.8.)

Páté znamení zvěrokruhu, fixní ohnivé.
Vládne Slunce – polarita Yang
Zkraje týdne se nenajde člověk, který by vás naštval. Každého bručouna okamžitě zpacifikujete úsměvem. Naopak ve dnech okolo středy budete muset zvýšit hlas na domácí půdě. Možná svoláte i rodinnou poradu, protože vám vyschne jeden finanční zdroj. Když rodině sdělíte, že se všichni budete muset uskrovnit, je jasné, že se hlavně děti začnou tvářit kysele. Naštěstí se bude jednat pouze o krátkodobé opatření, a vy jste znamení, které dokáže vykouzlit zábavu i mezi čtyřmi stěnami, takže nudou si nikdo kousat nehty nebude.

Panna (23.8. – 22.9.)
Šesté znamení zvěrokruhu, proměnlivé zemské.
Vládcem je Merkur – polarita Yin
Až do středy budete narážet na arogantní lidičky, a vy začnete mít dojem, že každý koho potkáte má snahu vás naštvat. A to jak doma, tak v zaměstnání, což bude náročné na vaši psychiku. Odměnou vám bude druhá polovina týdne. Opakovaně vyrazíte se svou drahou polovičkou do ulic, nakoupíte dárky, ale hlavně si budete užívat adventní atmosféry. Pouze ve dnech víkendu si pečlivě hlídejte svoje osobní věci. Bude stačit chvilka, a šikovný zlodějíček bude mít v kapse vaši peněženku.

Váhy (23.9. – 23.10.)
Sedmé znamení zvěrokruhu, základní vzdušné.
Toto znamení ovládá Venuše – Večernice – polarita Yang
Počátkem týdne se překonáte. Začnete kolegy, přátele a dokonce i rodinu velmi takticky komandovat a organizovat jim čas. Prostě si zahrajete na velitele, protože jejich tápání vás bude rozčilovat. V druhé polovině týdne začnete mít dojem, že vás život je jeden nekončící flám. Prostě se vyspíte z jedné oslavy, a hned vyrazíte na další. Křidélka vám ke konci týdne přistřihne vaše drahá polovička. Raději zatáhněte ruční brzdu, protože nad vašim vztahem bude viset menší partnerská krize.

Štír (24.10. – 22.11.)
Osmé znamení zvěrokruhu, fixní vodní.
Vládcem znamení je Pluto, spoluvládce Mars – polarita Yin
Zatněte zuby až do středy, a na plný úvazek se věnujte své práci, kariéře, financím. Nepodepisujte řádné listiny, vztahující se k penězům, tedy ani novou pracovní smlouvu, neberte si půjčku, ušili byste sami na sebe past! V druhé polovině týdne vám začne organizovat volný čas intimní protějšek. Možná vás noční návraty tak vysílí, že víkend strávíte v posteli, ale není ani vyloučeno, že se stáhnete ze scény díky zvýšené teplotě.

Střelec (23.11. – 21.12.)
Deváté znamení zvěrokruhu, proměnlivé ohnivé.
Vládcem je Jupiter – polarita Yang
Pokud jste porušili slib věrnosti, raději bokovku ukončete hned zkraje týdne sami. Jinak v dalších dnech nějaká dobrá duše o vašich záletech informuje vaši drahou polovičku, a v trvalém vztahu začnete mít pocit, že šlapete po horkém uhlí. Intimní protějšek totiž začne velmi nahlas zvažovat rozchod, rozvod. V druhé polovině týdne budete mít pocit, že se svět zbláznil. Spolehnout se na slovo přátel bude stejné, jako spoléhat se na vrtkavé počasí. Ono vám to ale nakonec přijde vhod. Volný čas věnujete rodině, a hlavně začnete velmi opatrně vyhlazovat třecí plochy v intimním vztahu.

Kozoroh (22.12. – 20.1.)
Desáté znamení zvěrokruhu, základní zemské.
Vládcem je Saturn – polarita Yin
O zdraví pečujte ve větší míře až do čtvrtka. Rozumné bude vyhýbat se prašným a zakouřeným místnostem, ale hlavně zpomalte v práci tempo, nespěchejte, i když bude hořet termín zakázky nebo zákazníků budete mít plný obchod, hrozí vám zranění s nutností hospitalizace. Na zábavu a nákupy budete mít dostatek času během víkendu, dokonce váš horoskop naznačuje, že adventní neděli budete mnozí trávit na trzích v zahraničí.

Vodnář (21.1. – 18.2.)
Jedenácté znamení zvěrokruhu, fixní vzdušné.
Vládu drží Uran , spoluvládce je Saturn – polarita Yang
Nevrlé jednání nadřízených a kolegů zkraje týdne vás přivede na myšlenku, zda by nebylo rozumné změnit zaměstnání. Naštěstí ale sami následně uznáte, že připravit se o jistotu díky něčí špatné náladě by vám pouze uškodilo. A tak nevrlé lidi začnete přehlížet, a až do pátku si jich prostě nebudete všímat. To vyvolá zajímavou reakci. Kolegové i nadřízení vás sami začnou vyhledávat, ptát se vás budou na úplné banality. Ono jim totiž dojde, že se chovali neadekvátně, a tak budou mít snahu nějak vám dát najevo, že si vás važí, a vlastně vás i potřebují.

Ryby (19.2. – 20.3.)
Dvanácté znamení zvěrokruhu, proměnlivé vodní.
Vládu drží Neptun, spoluvládce je Jupiter – polarita Yin
Srdíčko si šetřete v první polovině týdne. Nestresujte se informacemi, které se k vám donesou úplnou náhodou, a hlavně neponocujte. Když vás na Mikuláše popadne stesk, vyrazte mezi lidi do ulic, negativních myšlenek vás zbaví i sauna. Ve dnech víkendu obdarujete velkoryse někoho z rodiny, může se jednat o předmět, který jste získali v dědictví, a spravedlivě uznáte, že by ho měl vlastnit někdo jiný. Toho ale vzápětí budete litovat. Zarazí vás totiž, že obdarovaný bude brát dat jako samozřejmost.

Chcete přidat svůj názor?

Napsat komentář