Týdenní horoskopy od 9.7. do 15.7.2012

Vypracovala Naďa Šmídová

Beran (21.3. – 21.4.)
První znamení zvěrokruhu, základní ohnivé.
Vládcem znamení je Mars – polarita Yang
Stacionární Uran ve vašem znamení vám až do pátku propůjčí fantazii, ale i schopnost jednat bez zaváhání. Což se vám může hodit, protože dokážete dohonit všechny resty, ale v pátek zpomalte, zapomeňte na spěch, buďte trpěliví. Uran začne být retrográdní, a jakákoliv nepromyšlená akce by skončila debaklem, možná i zraněním.

Býk (22.4. – 21.5.)
Druhé znamení zvěrokruhu, fixní zemské.
Vládcem je zde Venuše – Jitřenka – polarita Yin
Možná začnete mít v tomto týdnu pocit, že si vaši psychiku i fyzickou odolnost testuje osud, že ať se snažíte sebevíc, vždy událostí probíhají bez toho, abyste je mohli jakkoliv ovlivnit. Zkoušku trpělivost vám připraví Uran, který putuje vašim sektorem tajných nepřátel. Jedinou obranou jak se nepřipravit o klid pro vás je nevšímat si rozčílených a uspěchaných lidí, a ke konci týdne neposlouchat klepy.

Blíženci (22.5. – 21.6.)
Třetí znamení zvěrokruhu, proměnlivé vzdušné.
Vládu drží Merkur – polarita Yang
S Venuší ve svém znamení budete do okolí celý týden vyzařovat šarm, velký sex appeal. Díky Uranu se navíc začnete seznamovat velmi snadno s novými lidmi, a jste-li nezadaní, jedno přátelství se může proměnit v ohnivý vztah. V žádném případě ale neházejte přes palubu přátele, které prověřil čas. Ve dnech víkendu se totiž dostanete do pořádné šlamasty. Možná vám přestane fungovat auto, nebo vám zčerná obrazovka počítače, a jejich pomoc se vám bude hodit.

Rak (22.6. – 21.7.)
Čtvrté znamení zvěrokruhu, základní vodní.
Vládce Luna – polarita Yin
Zapomeňte na milostné avantýry na pracovišti. Dokážete se v zkraje týdne zamilovat rychlostí blesku, několik dnů si budete říkat, že jste konečně našly erotický ráj, ale ke konci týdne zjistíte, že si nemáte o čem povídat, začne to mezi vámi skřípat, a vztah skončí stejně rychle, jako začal. Ve dnech víkendu si dávejte pozor na osobní věci, peněženku. Budete roztržití, uspěchaní, takže snadno někde něco zapomenete, ale stát se můžete o obětí kapesního zloděje.

Lev (22.7. – 22.8.)
Páté znamení zvěrokruhu, fixní ohnivé.
Vládne Slunce – polarita Yang
Pokud plánujete podepis smlouvy, od které si slibujete finanční zisk, udělejte to do čtvrtka. Využijete-li tyto dny, budete v dalších týdnech sklízet “velké” peníze. Naopak během víkendu nic nepodepisujte, pokud budete cestovat autem, vždy si ověřte, zda máte dostatek vody v chladiči, a než se připojíte na internet, nezapomeňte si ověřit, že máte v počítači spuštěný antivirový program.

Panna (23.8. – 22.9.)
Šesté znamení zvěrokruhu, proměnlivé zemské.
Vládcem je Merkur – polarita Yin
Když se vám nabídne možnost investovat, klidně zariskujte do čtvrtka, neproděláte. Stejně tak můžete tyto dny využít k vyřízení žádosti o půjčku, dotace. Od pátku buďte opatrní, nenakupujte zejména v dražbách, aukcích! V neděli si neberte příliš k srdci klepy, které o vás někdo začne roznášet. Může se dokonce jednat o mladšího kolegu z práce, ale kdo vás dobře zná, nebudou fámě věřit, a co si o vás myslí cizí lidé vám může být úplně jedno.

Váhy (23.9. – 23.10.)
Sedmé znamení zvěrokruhu, základní vzdušné.
Toto znamení ovládá Venuše – Večernice – polarita Yang
S Marsem ve svém znamení jste svým způsobem neporazitelní, máte obrovskou psychickou i fyzickou sílu, takže se od vás případné drobné neúspěchy budou v tomto týdnu odrážet jako pingpongový míček od zdi. Od pátku vám prospěje víc se držet domácí hroudy, své drahé polovičky, nesnažit se o sólo akce. Uran se začne snažit rozmetat vaši jistotu a stabilu v partnerství, manželství, navíc si do vás občas rýpne někdo z přátel, tak dokažte, že jste se svou drahou polovičkou silná dvojka, choďte všude spolu, a divných řečí známých si nevšímejte.

Štír (24.10. – 22.11.)
Osmé znamení zvěrokruhu, fixní vodní.
Vládcem znamení je Pluto, spoluvládce Mars – polarita Yin
Až do pátku nebudete na nic pospíchat, vaše tempo bude pomalé rozvážné, a co bude důležité, nikým se nenecháte díky Marsu v harmonických Vahách rozhodit. Od pátku budete naopak potřebovat někoho, kdo vás občas upozorní, že se máte zklidnit. Vzhledem k Uranu vám hrozí zranění přímo na pracovišti, ale protože budete neustále pospíchat, mnozí opomenete dodržovat pitný režim, takže může dojít i k přehřátí organizmu, dehydrataci!

Střelec (23.11. – 21.12.)
Deváté znamení zvěrokruhu, proměnlivé ohnivé.
Vládcem je Jupiter – polarita Yang
Slovně dokážete až do pátku vybojovat nemožné, tak se snažte prosadit si zvýšení platu, můžete i podepisovat smlouvy, uzavírat ústní dohody, dokonce budete mít šťastnou ruku v případě koupě automobilu, nebo nějakého dopravního prostředku. Od pátku začne Uran couvat, v neděli začne být retrográdní i Merkur, což přinese problémy zejména těm, kteří tráví tyto dny v zahraničí, anebo odjíždíte na dovolenou. Počítejte s tím, že například letadlo nebo vlak budou mít zpoždění. Tak se obrňte trpělivostí, budete ji potřebovat jako sůl při vaření.

Kozoroh (22.12. – 20.1.)
Desáté znamení zvěrokruhu, základní zemské.
Vládcem je Saturn – polarita Yin
V každém oboru najdete konkurenci, tak se nenechte rozhodit tím, že v práci budete ve stínu ambiciózního kolegy. Naučí vás spoustu nových triků, a nakonec zjistíte, že mu vlastně o nějakou vůdčí pozici nejde. Na domácí půdě byste měli udělat několikero opatření. Provést zejména revizi komínu, elektroinstalace. Jinak víkend strávíte po restauracích, protože díky otočce Uranu do retrográdního směru vám začne stávkovat sporák.

Vodnář (21.1. – 18.2.)
Jedenácté znamení zvěrokruhu, fixní vzdušné.
Vládu drží Uran , spoluvládce je Saturn – polarita Yang
Pokud hledáte práci, svěřte se přátelům, příbuzným, nespoléhejte se na inzeráty! Někdo z nich náhodou narazí na velmi lukrativní nabídku, ale když nebudou vědět, že jste bez stálého zaměstnání, přejdou ji bez povšimnutí! Ve dnech víkendu si dávejte pozor na jazyk. Svou drahou polovičku můžete jedním slovem tak naštvat, že s vámi přestane komunikovat, a nepočítejte s tím, že se atmosféra zklidní ze dne na den. Napětí mezi vámi může panovat až do 8.8.!

Ryby (19.2. – 20.3.)
Dvanácté znamení zvěrokruhu, proměnlivé vodní.
Vládu drží Neptun, spoluvládce je Jupiter – polarita Yin
Snažte se mít do pátku uhrazeny veškeré poplatky spojené s bydlením, zkontrolujte si, zda máte zaplacenou pojistku. Bude se vám klidněji usínat. Překvapit vás během týdne může nečekané zlepšení zdravotního stavu jedné příbuzné, a je možné, že budete apelovat, aby byla propuštěna do domácího ošetření. V neděli šetřete svou fyzičku, nenamáhejte srdce, záda, dodržujte pitný režim. Pokud se vám udělá z horka nevolno, raději si zajděte k lékaři, zejména když pocítíte tlak na hrudi.

Vypracovala Naďa Šmídová
telefon 603 422 219
e-mail : nadamagic@seznam.cz  
http://horoskopynadasmidova.mysteria.cz/
http://www.webpark.cz/nadasmidova/

Chcete přidat svůj názor?

Napsat komentář