Valentýnská soutěž o balíček kosmetiky Dove a Timotei

Soutěžte s Přítelkyní o 3 balíčky vlasové a tělové kosmetiky Dove a Timotei. Odpovězte na jednoduchou otázku a při troše štěstí se můžete těšit na péči skvělých přípravků pro dokonalou péči o Vaše tělo a vlasy.

Tip k péči o vlasy:

Čeho se vyvarovat při péči o vlasy v zimě

V chladném období roku, kdy klesají teploty pod bod mrazu, by se neměly používat hydratační prostředky, protože by mohlo dojít k praskání vlasů. Při fénování a úpravách účesu se doporučuje ošetřovat vlasovou pokožku šetrnou kosmetikou z přírodních produktů.

TimoteiJak často si vlasy umývat

Potřeba mytí vlasů je velmi individuální. Velmi záleží na tom, jak moc se vlasy mastí nebo vysušují, což může ovlivnit i roční období (pobyt na slunci, nošení čepic apod.).  Mastné vlasy je třeba mýt každý den pro pocit čistoty, u suchých stačí třeba i jednou za týden. Pro různé typy vlasové pokožky existují speciální řady vlasové kosmetiky, které zmírňují problémy, nebo je dokonce léčí.

Nový Timotei nepoužívá parabeny, ale jiné konzervační látky a přírodní ingredience, které si zachovávají delší trvanlivost i bez použití běžných konzervantů.

 

Tip k péči o tělo:
Tělové mléko Dove Indulgent Nourishment s vyživujícím krémem a výtažky z bambuckého másla se vstřebává do pokožky a zahaluje všechny vaše smysly. Obsahuje unikátní technologii DeepCare Complex s bohatým esenciálním olejem a některými pokožce přirozenými lipidy, které hydratují a vyživují pokožku do hloubky.

 

 

Soutěžní otázka:
Jakou konzervační látku neobsahuje nový šampon Timotei?
a) vodu
b) parabeny

Trvání soutěže: 2.2.-12.2.2014

Pravidla soutěže:
– odpovídat můžete vždy pouze jedenkrát
– účast v soutěži je možná zasláním odpovědi na email soutez@pritelkyne.eu
– výherci budou losováni ze správných odpovědí

Chcete přidat svůj názor?

Napsat komentář