VÁNOCE FLORA na olomouckém výstavišti

Za nákupy i sváteční atmosférou

Olomoucké výstaviště Flora ve Smetanových sadech bude od 8. až do 19. prosince patřit vánočním nákupním trhům VÁNOCE FLORA 2012. Vánoční nabídkou, vzhledem k očekávané rekonstrukci hlavního pavilonu A, se letos netradičně zaplní pavilony G, H a B u sbírkových skleníků výstaviště. Návštěvníky po dvouleté přestávce opět potěší výstava betlémů. Vstup na trhy i výstavu je ZDARMA.

O pestrou náplň svátečních nákupů, v níž nebudou chybět vánoční ozdoby a aranže, cukrovinky, hračky, knihy, galanterie, drogistické zboží, sportovní potřeby, obuv, či konfekce, se postarají výrobci a prodejci z celé ČR. Návštěvníci se mohou těšit na výběr vánočních stromků a kaprů na štědrovečerní stůl.


Kromě toho, že letošní trhy opět poskytnou návštěvníkům dobrou příležitost pořídit vše, co je pro sváteční pohodu nezbytné, takřka na jednom místě, nabídnou VÁNOCE FLORA i příjemnou vánoční atmosféru a doprovodný program pro malé i velké návštěvníky – od výstavy betlémů, vánočního salaše s ovečkami, kozami, exotickými lamami z olomoucké zoologické zahrady, setkání s čertem a Mikulášem, které určitě nejvíce potěší malé návštěvníky – až po zabijačkové hody. Nebudou chybět ani tradiční ukázky lidových a svátečních řemesel.

Hned na první den vánočních trhů (v sobotu 8. prosince ve 14.30 hodin) přijede návštěvníky vánočních trhů potěšit zábavným programem pro děti populární herečka a zpěvačka Yvetta Blanarovičová, která také rozsvítí vánoční stromek letošních Vánoc Flora.

Brány Výstaviště Flora Olomouc, tedy pavilonů E, G, H a B, budou po celou dobu trhů otevřeny denně od 9 do 17 hodin.

Chcete přidat svůj názor?

Napsat komentář