Velikonoce ve jménu energie barev

O těchto velikonocích vynechte sezení na pohovce a pojídání čokoládových vajíček… O těchto velikonocích žijte naplno a plni energie! Odhoďte všechny přebytečné dekorace – je čas být aktivní. Nechte se strhnout tímto novým velikonočním trendem, je stimulující a opravdu zábavný. Využijte krásy plně barevných jarních květin.

Energie a relaxace
Všichni potřebujeme svůj čas na relaxaci. Ale díky svěžím velikonocům načerpáte také novou energii. Tito poslové jara, mezi které patří tulipán, narcis či pryskyřník asijský (ranunculus), jsou přesně tím, co potřebujete. Dodají vašemu domovu nový vzhled a jarní energii. A není to pouze tím, že mají výrazné a světlé barvy. Tyto květiny neslyšně uvolňují kyslík a pomáhají čistit vzduch u vás doma.

Jak?
Jak mohu naplnit domov jarní energii? Základem jsou výrazné barvy tulipánů, narcisů či pryskyřníků, v kombinaci s černou a bílou barvou. Oživení domova dodáte sílu pomocí silných linií, šipkovitých a zakulacených tvarů, připomínajících sportovní tématiku. Také můžete vytvořit krásnou a inspirující dekoraci pomocí okvětních lístků narcisu, které rozprostřete kolem oboustranného obrázku v rámečku. Pro navození čisté atmosféry vezměte přírodní květinu a použijte ji v kombinaci s hladkými čistými květináči, vázami, deskami nebo policemi.

Chcete přidat svůj názor?

Napsat komentář