Vlasová terapie Revitalon na obnovu vlasů

Revitalon přináší komplexní řešení pro růst, výživu a posílení vlasů. Nová řada přípravků Revitalon je výsledkem dlouhodobého výzkumu společnosti VITAR, zaměřeného na podporu růstu vlasů i jejich kvality.

Zahrnuje  šampon a kondicionér, vlasový aktivátor proti padání vlasů i kapsle pro hloubkovou výživu vlasů. Revitalon je oživujícím koktejlem látek jako jsou kyselina hyaluronová, panthenol, keratin nebo kofein, pro vlasy nepostradatelných. Jeho složení dále obohacují  extrakty z ovesných klíčků a vitamíny. Výsledkem vlasové terapie Revitalon jsou zdravé, posílené vlasy a podpora jejich růstu.

Revitalon vlasový stimulátor podporuje růst vlasů

Zamezuje tvorbě toxinů ve vlasových folikulech a tím zabraňuje slábnutí vlasových kořínků a následnému vypadávání vlasů. Kofein a přírodní extrakty stimulují růst vlasů.  Zatímco vitamíny, kyselina hyaluronová a panthenol vyživují pokožku hlavy a posilují vlasovou strukturu, obsažený keratin je zodpovědný za růst nových vlasů.

Revitalon vlasový stimulátor s unikátní  kombinací účinných látek  efektivně snižuje vypadávání vlasů a  videtelně zlepšuje jejich kvalitu. Aplikujte do mokrých nebo suchých vlasů a jemně vetřete. Doporučuje se kombinovat s aktivačním šamponem a kondicionerem Revitalon.

Ke koupi v lékárnách za 489 Kč.

www.vitar.cz 

Chcete přidat svůj názor?

Napsat komentář